2016 fb7 cam açma kapama modülü

2016 model fb7 aracım var. Cam açma kapama modülü düşünüyorum aynı anda kaldırıp aynı anda indiren türünden var mı bu konuda bileğisin olan Honda sever arkadaşım

2016 fb7 cam açma kapama modülü

Merhaba ben de geçenlerde gittigidiyor sitesinde şöyle bir ürünle karşılaştım.Satıcıyla mesajlaştım.4 defa açma tuşuna bastığında camları indirdiğini,kapama tuşuna bastığında camları kaldırdığını söyledi.Genelde sadece cam kapama modülleri mevcut.Camları sırayla mı teker teker mi kapatıyor onu bilemiyorum.Videosu mevcut değil.Forumda 2015 araçlarına uygulayan üyeler vardı.Ürünün fiyatı güncel olmayabilir haberiniz olsun.IMG_9286.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar modül aldım montajı kendim yapayım diyorum kesme delme tarzı bir durum olmadığını söyledi satıcı deneyeceğim yarın sonucunu yazarım. Sormak istediğim ise şoför kapı üzerinde bulunan cam anahtarlarının olduğu bölüm sökülebiliyor mu yoksa komple döşemeyi mi sökmemiz gerekiyor

Kolay gelsin .Montajı yaptınız mı? Yaptıysanız sanırım soketlerşn haricşnde ucu açık 2 tane kablo geliyor.O kabloların bağlantısı hakkında fotoğraf eklemeniz mümkün mi?

Arkadaşlar modül aldım montajı kendim yapayım diyorum kesme delme tarzı bir durum olmadığını söyledi satıcı deneyeceğim yarın sonucunu yazarım. Sormak istediğim ise şoför kapı üzerinde bulunan cam anahtarlarının olduğu bölüm sökülebiliyor mu yoksa komple döşemeyi mi sökmemiz gerekiyor

https://www.civictr.com/showthread....B7-CAM-KALDIRMA-VE-AYNA-KAPAMA-MONTAJ-TANITIM

terakki honda aradı 250 tl montaj dahil kampanya varmış geREKLİ BİŞİMİ SİZCE FİYAT NASIL ?

Geri