2016 fb7 cam açma kapama modülü

Kolay gelsin .Montajı yaptınız mı? Yaptıysanız sanırım soketlerşn haricşnde ucu açık 2 tane kablo geliyor.O kabloların bağlantısı hakkında fotoğraf eklemeniz mümkün mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Modül gelmişti fakat soketler uymadı. Tekrardan gönderecekler. Geldiğin de montajlarken foto video atarım.

Cam modülü geldi montajını yaptık fakat sol cam çalışmadı. Ne yaptıysak olmadı iade edeceğim görüştüm satıcı ile ucu açık olarak gelen yeşil renkte kablonun montajı cook kolay kapı üzerindeki camları açıp kapatmamızı sağlayan siyah renkte anahtar bloğunu olduğu yerden dikkatli bir şekilde çıkarıyoruz. Çıkardığımızda boşluğun uç tarafında kapıya bitişik beyaz renkte içersinde 2 kablo olan soket bulunmakta modem ile gelen ucu açık kabloyu sökerim artı ucuna takıyoruz Söke’ye bulunan kablolar ile birlikte montaj basit ama bize gelen malzeme sıkıntılı çıktı

Geçmiş olsun hocam.Neden olmadı acaba? Forumda uygulayıp yapanlar ,tüm camları çalışanlar mevcuttu.

Şoför camını kaldırmadı hocam elektrikçi modül arızası vardır dedi. Satıcı da sağolsun ÖZKAN TUNİNG değişim yaptı sıkıntı yaratmadılar. Bende modülden caz geçtim bol bol led aldım ampülleri değiştireceğim

Şoför camını kaldırmadı hocam elektrikçi modül arızası vardır dedi. Satıcı da sağolsun ÖZKAN TUNİNG değişim yaptı sıkıntı yaratmadılar. Bende modülden caz geçtim bol bol led aldım ampülleri değiştireceğim

Hayırlı olsun o vakit hocam

Geri