2017 Honda Civic HP jant ve lastik

Arkadaşlar merhaba,
Aracımı alalı 1 ay oldu. Benden önceki sahibi araca Konika jant 18 inç ve spor yay taktırmış araç içine tekerlekten fazla ses geliyor acaba .Çevremdeki herkes birşey söylüyor yok lastikler yok lastiği 235 al vs vs bilgisi olan ve yönlendirebileceği yer var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba,
Aracımı alalı 1 ay oldu. Benden önceki sahibi araca Konika jant 18 inç ve spor yay taktırmış araç içine tekerlekten fazla ses geliyor acaba .Çevremdeki herkes birşey söylüyor yok lastikler yok lastiği 235 al vs vs bilgisi olan ve yönlendirebileceği yer var mı

Yalıtım Honda Civic ler zayıf ondan sesi çok alıyorsun.Tabii ki farklı ebat lastik olmasida gürültüyü arttırmak yalıtım yaptırın.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Lastiğin özelliklerinde desibel değeri yazar onu kontrol edin.
Ama genel olarak civicler yol sesini çok alıyor.

Birde araca 18 inç jant takılmış normalde lastikçi de diyor 235 takılması lazım ama takılı olan 225 .eğer 235 takılırsada içerden sürtebilir felan dediler açtırman lazım gibi laflar söyledi .Çok fena hevesim kırıldı orjinal jant alıp takayım mı bilemedim işin ehli insanlarda usta olarak bilmiyorlar servis ise hiç ilgilenmiyor.Ne yapacağımı bilemedim

Aracınız
Civic FC5 2019
merhabalar,
lastik ebatlarını tam olarak yazabilir misiniz, lastik markası nedir?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Almanyadan gelen bir akrabamın 2014 mod. 2.0 cdti opel zafirasını kullandım. Araçta 235.35.19 jant ve lastik vardı. Çukurlarda bozuk yolda hiç ses almıyordu. Heralde bu ebattaki bir lastiği bizim araçlara taksak paletli kepçe gibi olurduk. :)

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
o jant ve lastik ile muayeneden nasıl geçer merak konusu çünki kapı içi etikette tek ebat 235 45 R17 yazıyor, bu arada tanesi 2000-3000 liralık jantı söküp 750 liralık lastiği de söküp yerine atlas marka ne idüğü belirsiz ve muhtemelen 300-400 liralık ucuz bir lastik ile konika marka daha önce adını duymadığımız ucuz bir jant takıp birde ebatı değiştirmeleri hiç iyi olmamış

benim tavsiyem şu anda arabanızda takılı olan ucuz ve muayeneden geçmeyen lastik ve jantları geri verip arabayı aldığınız kişiden orjinal jantları ve lastikleri isteyin.

yani orjinal ebata dönmeniz iyi olur

yalıtım konusunda evet en sessiz lastiği de taksanız epey bir lastik sesi alır bu araba:)

Geri