2018 Civic Sport Plus Bass anfi monyajı

ermant

0
Arkadaşlar Merhaba ,

2018 Civic Sport Plus 1,5 - 182 HP aracım var. Bursa da yaşıyorum. Aracıma bass ve anfi taktırmak için düzgün işinde iyi profosyonel bir yere gittim. Fakat sadece 1 bass ve 1 anfi ve işçilik için benden 2000-2500 tl arası istedi. banada açıkçası çok pahalı geldi. Kişiye verdiğiniz fiyat pahalı değilmi dediğimde bana verdiği cevap '' Bu araçta işçilik çok her kez yapamaz '' oldu. Bende şöyle bir mantık yürüttüm. Bu araçta 11 adet fabrikasyon hoperlör var. 11 adet hoperlör var ise kendinden bir anfi sistemide olması lazım. aracın arka taraftaki hoperlöründen çıkış alıp bass bağlasam acaba olur mu ?
Tecrübeli arkadaşlar var ise bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?
Şimdiden teşekkürler

Ben sport plusa yaptırdım buyrun ne oğrenmek istiyorsunuz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ermant

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bu Executive paket, Söylediğim Sport+ paketi. HB Benzinli. Executive dizel motorda mevcut.

[MENTION=3234]UK61[/MENTION] Sport plus hocam açılır tavan var araçta. 11 hoperlör. teşekkürler. Kişinin dediği. orjinal anfiye ulaşmak için göğüs konsol komple sökülecek. mültimedya bağlantıları çok sıkıntılı diyor. araçta 1000 - 1500 işçilik istiyor. buda beni yorar açıkcasu. neyse orjin sistemle idare edeceğiz
Kesinlikle fiyat fazla. Benim araca takmak için de on panel sokuldu. 5 dakikalık iş mandalları ile çat çat açılıyor orta panel. Sana tek tavsiyem profesyonel kablolama yaptırman. İçeride parazit sesi ile uğraşmak istemiyorsan şart. İkinci olarakta direk teypten güç alacaklarsa iyi bir ses alamazsın. Güzel bir amfi kullanmaları sart. Çünkü 11 hoparler çıkışı için illa ki bir iki tanesini aynı kabloya almak zorunda kalacaklar.

Geri