2018 Eco executive cvt vuruntu hk.

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Başlıkta belirttiğim aracımı kasım sonunda aldım. Daha önce cvt şanzıman hatta otomatik şanzıman kullanmama rağmen vites artma ve azalmalarda arabada hafif bir vuruntu hissettim.

Serviste ustayla konuştum. 1000-2000 devir arasında bunun normal olduğunu vtec motorun da bunun etkili olduğunu söyledi. Biraz açıklama yaptı ama açıkçası çok anlamadım zaten onun amacı da oydu.

Sizin bu hakkındaki deneyimleriniz ve görüşleriniz nelerdir?

Arkadaşlar LPG markası çok önemli honda marka tüm otomatik araçlarda BRC dışındaki markalar uyumsuz geliyor haliyle oksijen yakıt sensörü yakıtı ve oksijeni ayırt etmekte uyumsuzluk yaşıyor ve tekleme yapıyor bende Lovato vardı BRC ye döndüm sorun ortadan kalktı öncesinde oksijen yakıt sensörünü 2 kere değiştirmek zorunda kalmıştım bir usta en son LPG ni değiş yada 6 ayda bir oksijen sensörünü değiş dedi bende LPG yi değiştirdim sorun yok artık

CLT-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaşlar LPG markası çok önemli honda marka tüm otomatik araçlarda BRC dışındaki markalar uyumsuz geliyor haliyle oksijen yakıt sensörü yakıtı ve oksijeni ayırt etmekte uyumsuzluk yaşıyor ve tekleme yapıyor bende Lovato vardı BRC ye döndüm sorun ortadan kalktı öncesinde oksijen yakıt sensörünü 2 kere değiştirmek zorunda kalmıştım bir usta en son LPG ni değiş yada 6 ayda bir oksijen sensörünü değiş dedi bende LPG yi değiştirdim sorun yok artık

CLT-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu konuda size katılmıyorum. Sıralı sistemler içerisinde tek alisamadigim marka BRC. Lavato,landirenzo,atiker kullandım hepside çok iyiydi ama hep bildiğim ustalara taktırdım. Bu araçta fabrikasyon lpg var ve BRC. Muhtemelen montaj kaynaklı olduğunu düşünüyorum yada BRC sistemi biraz daha farklı.

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri