Civic FC5 2018 modelden 2020 ye geçiş...

Aracınız
Civic FC5 2020
Amin cümlemize inşallah daha önce hiç Honda kullanmışlığım yok değişik bir tecrübe olacak
Tavsiye de bulunmak haddime değil ama CVT ŞANZUMAN a alışmak zor olacak sizin açınızdan. ilk üç dört depo benzinde kullanım 3 bin devir gibi sakin kullanım olarak rodaj yapın demişlerdi forumdada bu konu hakkında bilgi ler mevcut bilginize

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı uğurlu olsun tekrardan
Tavsiye de bulunmak haddime değil ama CVT ŞANZUMAN a alışmak zor olacak sizin açınızdan. ilk üç dört depo benzinde kullanım 3 bin devir gibi sakin kullanım olarak rodaj yapın demişlerdi forumdada bu konu hakkında bilgi ler mevcut bilginize
Hocam 1.4 TSİ motordan sonra zor olacak. 3 ay kadar araştırıp bayi bayi gezdim inceledim test ettim sakin de denedim hırçın da denedim ama sakin kullanımdan yanayım. Aracı aldıktan sonra yaşadığım deneyimleri yazarım

Aracınız
Civic FC5 2020
@siviq hocam saygılar bayiiden elimiz boş döndünüz galiba ? haber veremediniz ama inşallah kötü bir şey yoktur ben bu arada baya baya 1.5 exe+ almayı düşünür hale geldim forumda arkadaşlar 6,5-7 arasında ortalama süratlerle şehir içi yakıt değerleri söylüyorlar 182 beygir çok farklı olsa gerek bu değer o güç için makul geldi bana baya siz ne yaptınız dediğim gibi burda indirim yapmadılar gene

Geri