2020 Civic kapılar sert kapanıyor

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar iyi akşamlar bugün 0 civic elegance arabamı teslim aldım fakat kapılar sert kapatmayla kapanıyor yani hafif itince kapanmıyor. Bu hepsinde mi öyle yoksa bir sıkıntı mı var ya da zamanla düzelir mi ? Şimdiden teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam kapılar çok hafif, saclar ince olduğundan muhtemelen.zaten sacınlama sesi de geliyor kapıyı kapatırken. Yani normal.
Ben kapıya ses yalıtımı yaptırınca 1.5kg kadar ağırlaştı ve artık kendi ağırlığıyla kapanmaya başladı. Artık tok ses geliyor aynı zamanda.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Kapılar aynen öyle. Elegance aldım bendede aynı, arkadaşta excutivesini aldı oda aynı.Bir sorun yok.

Arkadaşlar iyi akşamlar bugün 0 civic elegance arabamı teslim aldım fakat kapılar sert kapatmayla kapanıyor yani hafif itince kapanmıyor. Bu hepsinde mi öyle yoksa bir sıkıntı mı var ya da zamanla düzelir mi ? Şimdiden teşekkürler

Hayırlı olsun kaça aldın acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
yalıtım yapın sonra farkı görün

bu arada yalıtım demişken kışın bu kapılardakı yalıtım bariz hissediliyor yagmurlu havalarda özellıkle gercekten sesi azalttığı kesin

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Teşekkürler arkadaşlar ben de dedim acaba bir sıkıntı mı var diye. Her kapattığımda kapı açık kalıyor belki yeni ya kapatırken narin de davranıyor olabilirim ?
Ben ekimde faturasını kestirdin aksesuarları falan hepsi 250bine mal oldu

Aracınız
Civic FC5 2020
Doğru olanı kapının sert kapanması. Güzel bir iyileştirme yapmış honda. Hafif kendiliğinden yada rüzgardan kapanıyor hafif kapılar

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam doğru olan sert kapanması, şikayetçi iseniz videodaki pabuçlarla oynayarak daha rahat kapanmasını sağlayabilirsiniz, fakat kapı çizgileri bu sefer bozulabilir.

Geri