Teşekkürler arkadaşlar. Taktırdım bugün mutlu akü 55 amp. Arabayi stop edip değiştirdi. Akımı kesmeden yapmak tehlikeli dedi . Sonra bilgisayar bağlayıp ayarları yaptı . Sorun çözüldü .

Teşekkürler arkadaşlar. Taktırdım bugün mutlu akü 55 amp. Arabayi stop edip değiştirdi. Akımı kesmeden yapmak tehlikeli dedi . Sonra bilgisayar bağlayıp ayarları yaptı . Sorun çözüldü .
Ne ayarıymış bu hocam bilgisayar ile ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kutup başları sökülünce sensörler hata veriyormuş. Onları ayarladı yeni aküyü taktiktan sonra .

Birebir benzer durum, 55 lik mutlu akü 2017 Kasım da aldım, bugün tık diye gitti....ki çok dikkatli kullanırım... 3 yıl bile olmadı...
Şimdi yakın zamanda akü değişmiş arkadaşlar, amper marka model tavsiye alabilir miyim?
Mutlu akü hariç...

Sorunsuz şekilde tam yerine oturdu. 45 ve 55 ah var dediler. 55ah olsun dedim. Arada çok kararsız kaldım. Ama doğru seçim olduğunu düşünüyorum.

Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Birebir benzer durum, 55 lik mutlu akü 2017 Kasım da aldım, bugün tık diye gitti....ki çok dikkatli kullanırım... 3 yıl bile olmadı...
Şimdi yakın zamanda akü değişmiş arkadaşlar, amper marka model tavsiye alabilir miyim?
Mutlu akü hariç...
Bendede aynısı vardı. 2.5 senede bir akşam ansızın tık dedi kaldı. Sabah takviye ile doğru sanayiye gittik. Şarj olmuyormuş. İç bağlantıda bir kopukluk olmalı dediler. Mutlu'dan mutsuz olduk gittim 55'lik Çelik aldım. Siz aküyü önce baktırın. Şarj oluyorsa fulleyip tekrar kullanabilirsiniz. Gittiği yere kadar kullanılır.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri