Alman'dan Japon'a hoş geliş:)

S

Silinen üye 20336

Guest
Selam, Ben İlker Reis
Samsun'dan foruma iniş yaptım :) 30+ yaşındayım.
2017 Model Civic RS sahibiyim.
Herkese merhaba
Merhaba;
CivicTR’ye hoş geldiniz.
Kazasız sorunsuz sürüşler ve keyifli forumlar dilerim.

Hangi Alman’ı terk ettiğinizi öğrenmemiz mümkün mü? Bir başka mesajınızda VW’yle ilgili tecrübenize değinmişsiniz ama model nedir acaba? ☺️

Aracınız
Civic FC5 2017
Öncelikle teşekkürler :)
2017 Golf 1.4 Tsi, 125 to 140ps idi bir önceki aracım. Bana sorun çıkardı mı? Göreceli bir durum bu. Benim için sorun olan şey, bir başkası tarafından farkedilmiyor bile olabilir. Nihayetinde Honda ile yolumuza devam etme kararı aldık. Bakalım insanların yaşadığı sorunları biz yaşayacak mıyız :)

Aracınız
Civic FD6 2010
Hoşgeldiniz, kazasız belasız yolculukar dilerim.

Golf tutkusunu hala anlamış değilim, nedir cazibesi. Bence saplantı. Kaldıki eskisi gibi görsel bir cazibesi de kalmadı, benim için cazibe kaybına neden olan en büyük etken ise son yıllarda belli kullanıcı tiplerinin bu modele yoğunlaşmış olması. Lafım meclisten dışarı ama "tip" dememdeki kastımı anlamışsınızdır.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hoşgeldiniz, kazasız belasız yolculukar dilerim.

Golf tutkusunu hala anlamış değilim, nedir cazibesi. Bence saplantı. Kaldıki eskisi gibi görsel bir cazibesi de kalmadı, benim için cazibe kaybına neden olan en büyük etken ise son yıllarda belli kullanıcı tiplerinin bu modele yoğunlaşmış olması. Lafım meclisten dışarı ama "tip" dememdeki kastımı anlamışsınızdır.

Teşekkür ederim Müfit Hocam, hoşbulduk.
Dediğinde çok haklısın. Hani Alman kalitesi deyip deyip durduk ama işin özüne indiğimizde konfor da göreceli bir kavram. Benim için konfor, belirli standart şartları altında ekonomini zorlamadan orta sınıfta yaşayabileceğin rahat. Comfortline idi benim aracım. Golf için (bu arada ikinci el almıştım, opsiyonel yükleme yapılmamıştı) düz confortline demek, her şeyden eksik kalmak demek. Çok büyük artıları vardı Honda'nın.

Not: CVT'yi çok beğendim. DSG çok güzel olmasına rağmen, şu clutch sesleri beni çok geriyordu. Burç sesi de en garip kronik sorunlarından.

Aracınız
Civic FC5 2020
Teşekkür ederim Müfit Hocam, hoşbulduk.
Dediğinde çok haklısın. Hani Alman kalitesi deyip deyip durduk ama işin özüne indiğimizde konfor da göreceli bir kavram. Benim için konfor, belirli standart şartları altında ekonomini zorlamadan orta sınıfta yaşayabileceğin rahat. Comfortline idi benim aracım. Golf için (bu arada ikinci el almıştım, opsiyonel yükleme yapılmamıştı) düz confortline demek, her şeyden eksik kalmak demek. Çok büyük artıları vardı Honda'nın.

Not: CVT'yi çok beğendim. DSG çok güzel olmasına rağmen, şu clutch sesleri beni çok geriyordu. Burç sesi de en garip kronik sorunlarından.

hoşgeldiniz, hondadan memnun kalacaksınız emin olun.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Hoş geldiniz.

Hayırlı olsun yeni aracınız.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hoş geldiniz bende Almandan opel Japonya geçenlerden im rs araç keyifli bir araç kazasız belasiz binmeniz dileğiyle

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri