Anahtardan camları açmak ve kapatmak

aktan

0
Merhabalar anantardan camları açıp kapatma varmı ? Dışarıdan nasıl kapatabiliriz bi yöntem varmı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Eğer aracınız eco lpg hazır paket aldıysanız, yakıt göstenizde oluşan düşmeyi kontağı yeniden açtığınızda kaldıran modülü herhangi bir servisten randevu alarak (stok durumu sebebiyle) ücretsiz taktırabilirsiniz...

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam ben arabayı yeni aldim. Araç 57binde. Onceki sahibi 50bin bakımını özelde yaptırmış ve garantisini bozdurmuş. Araç 2013 elegance eco lpg hazır paket. Servisi arasam benim araca da ücretsiz ygdm takabilirler mi?

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hocam ben arabayı yeni aldim. Araç 57binde. Onceki sahibi 50bin bakımını özelde yaptırmış ve garantisini bozdurmuş. Araç 2013 elegance eco lpg hazır paket. Servisi arasam benim araca da ücretsiz ygdm takabilirler mi?

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arayıp sormak lazım, belki o parçanın garanti ile alakası yoktur, belki de iyi niyet ile değiştirilir. Gerçi kişisel ilişkileri iyi olan müşterileri ayrı tutarsak ben hiç bir markanın yetkili servisinin yaralı parmağa işlediğini görmedim.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
anahtardan camları indirme kaldırma özelliği aracımda durduk yere calışmamaya başladı fikri olan varmı?
surucu kapısı kumanda panelinde camların kilit tuşu devrede değil,bunu kontrol ettim başka ne olabilir?

Geri