Civic FC5 android auto ve navigasyon hakkında.

Aracınız
Android auto google maps kullandığı için mevcut honda navigasyondan kat be kat iyi... bi kere anlık trafik bilgilerini almak için bile değer... bence çok iyi... bu arada vpn ile ülke değiştirerek yükleyemiyorsunuz. Google ayarlarından ülke değiştirmeniz lazım ama onu yapmama rağmen kabul etmedi... yabancı kredi kartı yada banka hesabı eklemek gerekiyor yabancı ülkede olduğunuzu kanıtlayabilmek icin... yeni sistem böyle...

Ankara'da olan arkadaşlar yardım isterlerse bana ulaşabilirler. VPN'i bilgisayardan yapıp, google playden gönderiyorsun. Telefondan bir ayar yapmanıza gerek yok. Ayrıca, araç navigasyonunu da herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan güzel bir şekilde güncelleyebiliriz. Sadece yanınızda bir usb bellek getirmeniz yeterli. Tabi araca taktığınız usb belleğe Garmin Express'ten güncellemeyi indirmek için bilgisayar ve internet bağlantısı da gerekli.

Son düzenleme:
Aracınız
arkadaşlar bu android auto'yu verimli bir şekilde kullanan var mı? varsa bize biraz bahsedebilirmi. hangi sürümü kullanıyorsunuz, nereden indirdiniz ipuçları vs.

android auto sorunlar: navigasyonlar açılmıyor, waze bazen açılıyor sonra kapanıyor. müzik: google play music ve radio şuan hazır görünmüyor diye uyarı veriyor. sadece telefon arama aktif olarak kullanılabiliyor.

honda garmin navigasyon: güncellemek için 32 gb lık usb bellek ve 256gb hdd taktım görmedi. 16gb lık belleği gördü.

sorular: güncelleme kitapçıkta 4saat yazıyor, o kadar değil sanırım. forumda çok kısa sürede bitirenler var. kaç gblık bellek taktınız ne kadarını kullandınız güncelleme yaparken. son olarak ekranda digitürkplay seyretmek istiyorum, siteye giriyorum kanalı seçiyorum. flash player yüklemek gerektiğini söylüyor ama sitesinden download edemiyorum. ne yapmam gerekiyor arkadaşlar. evet uzun oldu farkındayım

Honda Civic Fc5 Dizel 2018
Ben dün güncelledim. Daha önce 8 ve 32 gn belleklerle denemiştim olmamıştı. Bu sefer 16 gb ile denedim oldu. Kesinlikle o kadar sürmüyor. Araçta ilk aşama bir kaç dakikada bitiyor. Pc de harita indirme yarım saat-45 dakika kadar sürüyor. Üçüncü aşama belleği araca takıyorsunuz ve o da üç beş dakika anca.

Ben note 9 alana kadar oldukça verimli şekilde kullanıyordum. Şimdi arada takılmalar donmalar olabiliyor. Ancak android auto
Telefonunuz pil tasarruf modunda ise verimli çalışmaz.
Uygulamada bütün izinleri vermediyseniz çalışmaz.
Waze için telefon ayarlarında arkaplanda veri aktarımı kapalı ise ve gps ayarlarınız yüksek doğruluk modunda değilse çalışmaz
Bağlantı sağladığınız kablonun veri aktarım hızı düşük ise çalışmaz.
Telefonun çözünürlüğü çok yüksek ise araç ekranında görüntü bozulabilir.

Uygulama sürümü, indireceğiniz site, kullandığım uygulamaları resimlerden kontrol edebilirsiniz

Android autoda bir uygulama üzerinden müzik dinlediğinizde o an ki albüm resmini, radyonun logosunu, navigasyonun yönlendirmesini dijital gösterge panelinden de görebiliyorsunuz.
Screenshot_20181205-125903_Android%20Auto.jpegScreenshot_20181205-125906_Android%20Auto.jpegScreenshot_20181205-130009_Samsung%20Internet.jpeg

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben note 9 alana kadar oldukça verimli şekilde kullanıyordum. Şimdi arada takılmalar donmalar olabiliyor. Ancak android auto
Telefonunuz pil tasarruf modunda ise verimli çalışmaz.
Uygulamada bütün izinleri vermediyseniz çalışmaz.
Waze için telefon ayarlarında arkaplanda veri aktarımı kapalı ise ve gps ayarlarınız yüksek doğruluk modunda değilse çalışmaz
Bağlantı sağladığınız kablonun veri aktarım hızı düşük ise çalışmaz.
Telefonun çözünürlüğü çok yüksek ise araç ekranında görüntü bozulabilir.

Uygulama sürümü, indireceğiniz site, kullandığım uygulamaları resimlerden kontrol edebilirsiniz

Android autoda bir uygulama üzerinden müzik dinlediğinizde o an ki albüm resmini, radyonun logosunu, navigasyonun yönlendirmesini dijital gösterge panelinden de görebiliyorsunuz.
Ekli dosyayı görüntüle 249376Ekli dosyayı görüntüle 249377Ekli dosyayı görüntüle 249378

İzinlerin hepsi açık olmalı Screenshot_20181205-130808_Package%20installer.jpegScreenshot_20181205-125916_Android%20Auto.jpeg

Aracınız
Civic FC5 2018
Telefonuma vpn yukleyip kaonumu ABD yaparak yukledim. Fakat sadece bu yeterli degil birde Google Play'un onbellegini temizlemek gerekti. Yoksa eski konumu goruyor yani Turkiye.

Onun disinda ben herseyi sorunsuz kullaniyorum. Ozellikle haritalari ve deezer'i cok kullaniyorum. Cok memnunum. Telefonum samsung s8.

Telefonuma vpn yukleyip kaonumu ABD yaparak yukledim. Fakat sadece bu yeterli degil birde Google Play'un onbellegini temizlemek gerekti. Yoksa eski konumu goruyor yani Turkiye.

Onun disinda ben herseyi sorunsuz kullaniyorum. Ozellikle haritalari ve deezer'i cok kullaniyorum. Cok memnunum. Telefonum samsung s8.
Artık yeni sürümlerde o dediklerinize gerek yok. normal kurup kullanabilirsiniz. Türkiye olarak görmesinde de bir sorun var yok. Zaten izinleri verdiğiniz anda konumuzu buluyor

Geri