Civic FC5 android auto ve navigasyon hakkında.

Aracınız
Civic FC5 2018
@Duman efendi Android Auto 3.8.58 surumunu yuklemis bana. Yukledikten sonra konum bulmasi sorun olmaz zaten, yuklemeden sonra uygulamayi kullandirtmamak gibi bir durum soz konusu degil. Sizde hangi surum yuklu ?

@Duman efendi Android Auto 3.8.58 surumunu yuklemis bana. Yukledikten sonra konum bulmasi sorun olmaz zaten, yuklemeden sonra uygulamayi kullandirtmamak gibi bir durum soz konusu degil. Sizde hangi surum yuklu ?
3. 8. 584554

Dediğim gibi vpn açmaya ya da hafıza silmeye yeni sürümlerde gerek kalmadı .

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Burdan edindiğim bilgiler doğrultusunda dün gece android auto'yu telefona yükledim, bugün sabah bir hevesle koşa koşa arabaya indim telefonun şarj kablosunu alıp ama usb girişine bir türlü girmedi lanet alet! Telefonum Huawei P20 lite bu arada.

Öğleden sonra eve geldim, eşimin iPhone'unun şarj aletini alıp indim arabaya, tık diye giriyor!

Bu sefer benim şarj aletimi kol dayamadaki usb girişe sokayım dedim, oraya tık diye girdi ama diğer bağlantı yerine mümkün değil girmiyor, delirdim resmen! Var mı başına böyle bir problem gelen acaba?

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Acaba usb girişi diye dalgınlık ile hdmi girişine takmayı denemiş olabilir misin?
Çünkü bütün kabloların usb portları girişi standarttır markası ne olursa olsun.
Ayrıca arabanın ekranında varsayılan olarak android auto yu da seçmeyi unutmayın, yoksa sistem tepki vermez.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Acaba usb girişi diye dalgınlık ile hdmi girişine takmayı denemiş olabilir misin?
Çünkü bütün kabloların usb portları girişi standarttır markası ne olursa olsun.
Ayrıca arabanın ekranında varsayılan olarak android auto yu da seçmeyi unutmayın, yoksa sistem tepki vermez.

Hayır hayır kesinlikle... Hdmi girişinin kapağını bile açmadım. Dediğim gibi iPhone kablosunu takıyorum tık diye giriyor, çıkartıp Huawei kablosunu takıyorum girmiyor... Yarın Huawei'ye uygun yeni bir kablo alacağım sanırım

İlginç olan huawei nin kablosunun kol dayamanın içindeki usb girişine uyup diğer usb girişine uymaması.
Sizin portun girişi bozulmuş desem o da olmaz çünkü iPhone nun kablosu tam oturdu diyorsunuz.
Gerçekten ilginç bir durum olmuş. Yarın sonucu yazarsanız memnun olurum.

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar telefonum samsung galaxy s8 . android auto yükledim telefonda açılıyor ama kablo ile araça bağladığımda araç cihaz tanınmadı diyor. bu android auto nun ayrıntılı kurulumu vs. nelere dikkat edilmeli var mı bi yerde ? bi yardım lütfen.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
arkadaşlar telefonum samsung galaxy s8 . android auto yükledim telefonda açılıyor ama kablo ile araça bağladığımda araç cihaz tanınmadı diyor. bu android auto nun ayrıntılı kurulumu vs. nelere dikkat edilmeli var mı bi yerde ? bi yardım lütfen.
Orta konsolun altındaki 1.5 v'lik usb girişinden bağladığınızda kurulumun otomatik olarak başlıyor olması gerekiyor. Kabloyu iki tarafa da tam oturttuğuğunuzdan emin misiniz?

Geri