Ankara efe honda plazanin yaptiğina bakin !

erolç

0
Aracınız
Arkadaşlar honda türkiyeden buğün aradılar.Arayan sanki efe hondanın müşteri hizmetleri gibi konuştu..fotolara bile bakmamışlar.Efe honda ne dediyse onu söylediler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar honda türkiyeden buğün aradılar.Arayan sanki efe hondanın müşteri hizmetleri gibi konuştu..fotolara bile bakmamışlar.Efe honda ne dediyse onu söylediler.

Hocam şimdi ne yol izlemeyi düşünüyorsunuz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Servise götürmeyin abicim yan sanayi ürün takarlar yandaki arabadan değiştirirler gidin malzemeleri alın kendiniz arabanın başında durun kardeşime bile vermiyorum ben araba bir arabayı bir kişi kullanır yoksa o arabadan hayır gelmez. Kim bilir kaç paradır o şimdi plastik parça ama orijinal ürün.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

erolç

0
Aracınız
Biraz uzun sürdü ama nihayet Tüketici hakem heyeti lehime kara verdi.Tüketici hakem heyeti kararı ellerine ulaşınca Ankara efe honda dan aradılar.Kırdıkları parçayı değiştireceklerini Honda Türkiye den parça gelince arayacaklarını söylediler.Neticeyi burada paylaşırım inşallah

Ekli dosyalar

• honda.pdf
    282.9 KB · Görüntüleme: 104

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Biraz uzun sürdü ama nihayet Tüketici hakem heyeti lehime kara verdi.Tüketici hakem heyeti kararı ellerine ulaşınca Ankara efe honda dan aradılar.Kırdıkları parçayı değiştireceklerini Honda Türkiye den parça gelince arayacaklarını söylediler.Neticeyi burada paylaşırım inşallah

Hocam tebrik ediyorum hakkınızı savundunuz ve sonuca ulaştınız. Servislerde maalesef böyle şeyler olabiliyor aldığınız an sağı solu kontrol edemiyorsunuz gözden kaçabiliyor. Arabayı bırakıp gitme işinden hiç hoşlanmıyorum servislerde.

Geri