Araç Kamerası Montajı (mi70)

Ad Soyad
İlhami akbulut
Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün Ünlü otomotiv e (sahrayıcedit) gidip gayet profesyonelce bu işide hallettim, tavsiye ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
İlhami akbulut
Aracınız
Civic FC5 2019
Ona gerek yok.
Ben aşağıdaki kabloyu alarak basitçe halletmiştim.

Araç kameranızın girişi micro-usb mi mini-usb mi ona bakarak alın, bir ucunu da direksiyon altındaki OBD girişine bağlayarak çözmüştüm. Kabloları da yukarıdan döşemenin altından gizleyerek götürmüştüm, tertemiz oldu.

Ben bugün paylaştığım gibi oto elektrikçiye yaptırdım, park kayıt kablosu ve fuse tab lar kullanarak sigortadan bağlantı yaptık.
Dediğiniz gibi obd girişli kabloyu sordum elektrikçi ustaya, onun sıkıntı yaratabileceğini söyledi, bilginize
Dediği bana da mantıklı geldi benim bildiğim obd ile araç beynine falanda bağladığı için

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ben bugün paylaştığım gibi oto elektrikçiye yaptırdım, park kayıt kablosu ve fuse tab lar kullanarak sigortadan bağlantı yaptık.
Dediğiniz gibi obd girişli kabloyu sordum elektrikçi ustaya, onun sıkıntı yaratabileceğini söyledi, bilginize
Dediği bana da mantıklı geldi benim bildiğim obd ile araç beynine falanda bağladığı için

obd nin tek olumsuz tarafı bazen akü sınıra yaklaştıgı zaman durmuyor ve akü bitene kadaar kayıda devam ediyor. bende 2 sefer sorun oldu obd yi kullanmıyorum artık

Geri