Araç Kamerası Montajı (mi70)

Aracınız
Araç kokpit arkasında sabit 5V 2.4A bulunursa tabiki ek ile alınabilir.
Amper değeri yaklaşık olabilir ama voltaj aynı olmalı.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Özellikle yanında gelen çakmak adaptöründen ilk aldığımda kontrol etmiştim. Bendeki mi70 serisi 5V 2.4A ile çalışıyor.
Direk çakmak arkası veya başka yerden alırken voltaja dikkat edilmeli.

Ben çift çıkışlı adaptör aldım sonradan. Alırken özellikle 5V 2.4A çıkışlı olanını bir gün aradım ve buldum. Piyasada 12V çıkış olan çakmaklık çok haberiniz olsun.

Haklısınız, cihazın kaç volt ile çalıştığı da önemli ?? Ben cihazın 12V ile çalıştığını düşünerek yazdım.

Aracınız
Haklısınız, cihazın kaç volt ile çalıştığı da önemli Ben cihazın 12V ile çalıştığını düşünerek yazdım.
Piyasada farklı marka ve çıkış voltajlı ürün çok Seçkin Hocam. 12V olanda var 5V olanda var. Yalnız farklı marka kameraların voltajı da farklı olabilir belki. En iyi öğrenme yeri yanında verilen çakmak usb' nin üzerini okumak bence.

Aracınız
Civic FD6 2010
Image1600007438.024578.jpg
Arkadaşlar benim kamera bu önceki aracımdan çıkardım ama biraz bekledim yeni araç için o arada statik bant özelliğini yitirdi ve bulamadım bi türlü. Yeni vantus yada bu banttan almak istiyorum çözüm öneriniz nedir nasıl yapıştırırım bunu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ekli dosyayı görüntüle 261528
Arkadaşlar benim kamera bu önceki aracımdan çıkardım ama biraz bekledim yeni araç için o arada statik bant özelliğini yitirdi ve bulamadım bi türlü. Yeni vantus yada bu banttan almak istiyorum çözüm öneriniz nedir nasıl yapıştırırım bunu.

Montajladığım kameranın aynısı. Ben şeffaf statik bandını kullanmadım ve direk cama yapıştırdım.
Sizde statik kullanmayıp direk cama yapışırın gitsin.
Yüzeyi temizleyip 3m marka siyah renk köpük tarzı ince 1-2 mm lik çift taraflı bantla zımba gibi olur.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@arif0668 Hocam elinize sağlık, güzel günlerde manzara çekmek için kullanın (y)

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu kamerada cam yansımasını kaldıran filtre var mı acaba, görüntü nasıl tavsiye eder misiniz?

Aracınız
Bu kamerada cam yansımasını kaldıran filtre var mı acaba, görüntü nasıl tavsiye eder misiniz?
Cam yansıması karşıdan tam güneş geldiğinde belli belirsiz göğüs çizgisi oluyor ama gün ışığında yansıma yok. Yakın zamanda bir çekim atacağım zaten.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de xiaomi 70 mai pro kullanıyorum çok memnunum. Herhangi sökme işlemi yapmadan kabloları çakmaktan dikiz aynasına sıkıştırarak monte ettim. Tavsiye ederim. Sadece kamera bazen güneş altında kalıyor ister istemez bunun yaratacağı bir olumsuz olur mu acaba?

Geri