Araç kapı iç kol dayama

Aracınız
Civic FD6 2008
IMG_20201224_112708.jpg
Merhaba üstadlar aracımın kapı kol dayamaları bu şekilde bunu düzeltebileceğim yol var mıdır?

Hocam benim aracı aldığımda da aynen böyle idi.aspirin ile köpürte köpürte her silmede su ile süngeri durulayıp temizleyip tertemiz yapmıştım.tavsiye ederim.kosla halı şampuanı da olur.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Hocam benim aracı aldığımda da aynen böyle idi.aspirin ile köpürte köpürte her silmede su ile süngeri durulayıp temizleyip tertemiz yapmıştım.tavsiye ederim.kosla halı şampuanı da olur.

Teşekkürler hocam aspirin ile deneyeceğim.

Aracınız
Civic FD6 2008
Hocam bu ürünü duymuştum. Kumaş için kullanıldığını bilmiyordum. Bu ürünüde görmüştüm bu ürün hakkında bilginiz var nı?Ekli dosyayı görüntüle 263421

Valet pro güzel marka kumaş olanını hiç kullanmadım daha doğrusu tek kullandığım ürünleri kurulama havlusu birde iç detay fırçası birde bi şampuanı vardı bende şampuandan pek memnun kalmadım o yüzden attığınız ürün hakkında yorum yapmak yanlış olur . Ama koch chemie GS mükemmel bi ürün kesinlikle herkese tavsiye ederim aracın motor dahil heryerinde kullandım çok güzel bi ürün kumaş için de kullandım fakat arabaya değilde kumaş ayakkabıya denedim yine mükemmel sonuç verdi alın deneyin derim

Ben ön direkler üzerindeki lekeyi çıkarayım dedim iyice dağıldı sıyah lekeler çıktı kuruyunca bıraktım bende.bi kuaföre girmeli :)yukardaki ürün tavan ve güneşlik,direk döşemelerinde de güzel sonuç verir mi

Geri