Araç kapı iç kol dayama

Ben ön direkler üzerindeki lekeyi çıkarayım dedim iyice dağıldı sıyah lekeler çıktı kuruyunca bıraktım bende.bi kuaföre girmeli :)yukardaki ürün tavan ve güneşlik,direk döşemelerinde de güzel sonuç verir mi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kir leke yağ bunları kesinlikle çözüyor fc5 in içinde biliyorsun fırçalanmış görünümlü bi yer var orda yağ gibi bişey oluşmuştu auto finesse verso , auto finesse spritz bir çok ürün kullandım çıkmadı bu ürünü kullandım çıktı çok şaşırdım gerçekten . dediğiniz yerleride çıkarır kirilik oranına göre ürünü bi şişeye koyup seyrelte bilirsiniz . Bu arada hangi ürünü kullandınız lekeler dağıldı

Kir leke yağ bunları kesinlikle çözüyor fc5 in içinde biliyorsun fırçalanmış görünümlü bi yer var orda yağ gibi bişey oluşmuştu auto finesse verso , auto finesse spritz bir çok ürün kullandım çıkmadı bu ürünü kullandım çıktı çok şaşırdım gerçekten . dediğiniz yerleride çıkarır kirilik oranına göre ürünü bi şişeye koyup seyrelte bilirsiniz . Bu arada hangi ürünü kullandınız lekeler dağıldı

Kosla halı şampuanı kullandım

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok kirlenmesini beklemeden yüzde 10 seyreltilmiş granül doğal sabun kullanıyorum hem ucuz hem de aracın içi mis gibi. Yalnız çok kirli alanları çıkarmaz muhtemelen.

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri