Civic ES7 Aracım Su kaynatıyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Basınç turuyor mu baktırın, radyatör, hortum gibi parçalara bakın görünür bir Kaçak var mı. Yoksa contadan motora kaçırıyor demektir ama bunlar pahalı şeyler değil, işçilik fazla olur ama 2-3bini geçmemesi lazım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2006
Basınç turuyor mu baktırın, radyatör, hortum gibi parçalara bakın görünür bir Kaçak var mı. Yoksa contadan motora kaçırıyor demektir ama bunlar pahalı şeyler değil, işçilik fazla olur ama 2-3bini geçmemesi lazım.

Pazartesi ilk işim bunlardan başlamak olacak .Teşekkürler

Aracınız
Civic FB7 2012
İlk gösterdiğin ustaya gösterme sana tek tavsiyem. Hararet yapmış arabada bir şey bulamayan usta mı olur.

Aracınız
Civic FC5 2019
Sevgili kardeşim. Valla iyi sabir varmis. Ben olsam ayni gun gerekirse sanayide yatip bu isi cozerdim. Hani bahsettiğimiz konu onden ses gelse yada ne biliyim baska bisiy olsa birdan ön fikir alir oyle giderdim. Ancak muhim bir mesele bu. Bir an once ustanin vormesi lazim. Su kaynatiyorsa hararet yapiyordur. Acilmadan anlasilmaz. Asagilara inildikce masraf dahada artar. İnsallah ust kapakla halledersiniz. Tabi conta kaynakli ise. Degilse musur, radyator, vb.ama muhakkak ustaeli degmesi lazim. Bence fazla binmeyin bu şekilde ve hemen ustaya.

.

Aracınız
Civic ES7 2006
Hocam zaten binmiyorum arabaya kapıda yatıyor hemşireyim kış olduğu için hastaneler yoğun nöbetlerden bir türlü fırsat bulup gidemedim inşallah yarın gidecem de .Dediğim sorunun acaba ufak bir şeyden kaynaklanma olasılığı nedir gerçekten ben onu merak ediyorum ne bileyim devir dayim pompası felan motor olma olasaloğı yüzde kaç bu gerçekten meraklandırıyor

Aracınız
Civic FC5 2020
Sistem Honda ve Star Honda öneririm hocam özel servis olarak
Aynen öyle .İstanbul Avrupa yakasında bildiğiniz iyi bir Honda Ustası varmı?

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)

Aracın altına rahatlıkla bakabilecek konuma getirdikten sonra özellikle aracı çalıştırıp devir daim pompasına dikkatlice bakmanızı öneririm benim araçta da aynısı oldu pompa rulmanından su sızıyordu pompayı değiştirmiştik
Arkadaşlar merhabalar başka varmı bu konudan bilmiyorum ama ilk defa başıma geldiği için birde konunun yabancısı olduğumun burda yazmak istedim.2006 civic 1.6 Es var bende bir kaç gün önce aldım araç hararet yaptı su ekledim düzeldi sonra 10-20 km yol yaptıktan sonra akşam tekrar hararet yaptı ustaya götürdüm fanlara felan baktı bir şey yok dedi.Araç özellikle yokuş yukarı çıkarken hararet göstergesi artıyor her defasında 2-3 litre su ekliyorum.Başka bir usta motoru açmam gerek dedi 10 bin liradan bahsetti.Yardımcı olabilecek yada daha önce bu durumu yaşayan biri yanıtlarsa çok minnettar olurum .

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri