Aracım ve yaptıklarım

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Hakikaten süper çözümmüş. (y)

Deneyeceğim mutlaka
Paspasları ucuza alalım derken mucit olduk:) deneyin hocam yalnız paspasın bir tarafına hiç yapmayın araca koyarken tek seferde koyamayınca uğraştırcı oluyor. O yüzden tek taraf cırtsız olsun ki cırtlı tarafı bükerek yerleştirmek kolay olur.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
@megawolt Max 5 tl lik bi çözüm sunayım size. Ayakkabı tamiri yapanlara gidin yarım metre kadar ayakkabı cırtcırtı alın. Ben metresini 7 liraya almıştım. O cırtcırtın sert kısmını parça parça kesin 5-10 cm uzunlukta. Paspası ters çevirip kestiğiniz parçalardan 2-3 adet olacak şekilde japonla yağıştırıp kurumasını bekleyin. Bir daha kaymayacaktır artık paspaslarınız.

Akıl, akıldan üstündür demişler. Güzel çözüm, teşekkürler, deneyelim.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Paspasları ucuza alalım derken mucit olduk:) deneyin hocam yalnız paspasın bir tarafına hiç yapmayın araca koyarken tek seferde koyamayınca uğraştırcı oluyor. O yüzden tek taraf cırtsız olsun ki cırtlı tarafı bükerek yerleştirmek kolay olur.

Aklıma geldi, peki o japonu alttaki döşemeye mi yapıştıracağız? Eğer öyleyse paspası sök-tak yaparken alttaki döşeme de zamanla özelliğini yitirip elimize gelirse astarı yüzünden pahalıya gelebilir. :D

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Aklıma geldi, peki o japonu alttaki döşemeye mi yapıştıracağız? Eğer öyleyse paspası sök-tak yaparken alttaki döşeme de zamanla özelliğini yitirip elimize gelirse astarı yüzünden pahalıya gelebilir. :D
Japonu paspasın altına yapıştırıyoruz hocam paspasın altına yapıştırdığımız cırtcırt döşemeye cırtlanacak:) gün içerisinde müsait olursam foto çekerim.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Japonu paspasın altına yapıştırıyoruz hocam paspasın altına yapıştırdığımız cırtcırt döşemeye cırtlanacak:) gün içerisinde müsait olursam foto çekerim.

Tamam şimdi anladım. Deneme amaçlı şarj kablosunun cırtı vardı ben de bir deneyeyim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Civic975 sizi tebrik ediyorum. Aracınıza çok güzel bakıyorsunuz. Bu konuda aynı duyguları yaşıyoruz. Kaliteli malzeme ve işcilik. Bakımlı bir aracı sürmekte ayrı bir lezzet veriyor.
Keşke herkes bu tarz ilgi ve alakayı gösterse.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

kayhanbozkus

0
Yönetici
@Ltf yalniz arkadasin dedigi dogru sonucta o cırt taban halisina yapisacak ve bu paspas her temizlikte mecbur cikiyor her cikarista taban halisinin ayni yerinden yolmalar yapacak ve zamanla o bolge kelleşecek. Zaten 3D paspas cok fazla kayma yapmiyor ki gerek var miydi buna ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@Ltf yalniz arkadasin dedigi dogru sonucta o cırt taban halisina yapisacak ve bu paspas her temizlikte mecbur cikiyor her cikarista taban halisinin ayni yerinden yolmalar yapacak ve zamanla o bolge kelleşecek. Zaten 3D paspas cok fazla kayma yapmiyor ki gerek var miydi buna ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Kayıyor hocam maalesef, sürekli kayıyor hemde :(
Zaten kaydığı için kenar kısımlarından kir aşağısına geçiyor, kaymazsa muhtemelen aşağı kısım çok az kirlenir.

Geri