Aracım ve yaptıklarım

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
@Ltf yalniz arkadasin dedigi dogru sonucta o cırt taban halisina yapisacak ve bu paspas her temizlikte mecbur cikiyor her cikarista taban halisinin ayni yerinden yolmalar yapacak ve zamanla o bolge kelleşecek. Zaten 3D paspas cok fazla kayma yapmiyor ki gerek var miydi buna ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
@m2hamid hocama katılıyorum kesinlikle çok kayıyor. Belki farklı bir çözüm olabilir yapışmayan ama kaymasını engelleyecek bir parça da koyulabilir.

Aracınız
Civic FD6 2010
Kayıyor hocam maalesef, sürekli kayıyor hemde :(
Zaten kaydığı için kenar kısımlarından kir aşağısına geçiyor, kaymazsa muhtemelen aşağı kısım çok az kirlenir.
@m2hamid hocama katılıyorum kesinlikle çok kayıyor. Belki farklı bir çözüm olabilir yapışmayan ama kaymasını engelleyecek bir parça da koyulabilir.
Arkadaşlar selam,
Aynı dertten muzdarip olup forumdaki bulabildigim başlıkları okudum. Çare olarak dün başka birşey denedim ,oldu gibi. Hem zemini yolmayacak gibi hem de sökerken cırt gibi zemin halısında kalmayacak gibi. Gibi diyorum sadec dün denedim.
O da şudur, dış mekanlarda rampa ve merdivenlerde kullanılan zemine yapıştırılan yüzeyi zımpara gibi olan bandlar var. Onlardan paspasın altına parça parça onlardan yapıştırdım. Şimdilik oldu gibi, ilerde yine durumu yazayım.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar selam,
Aynı dertten muzdarip olup forumdaki bulabildigim başlıkları okudum. Çare olarak dün başka birşey denedim ,oldu gibi. Hem zemini yolmayacak gibi hem de sökerken cırt gibi zemin halısında kalmayacak gibi. Gibi diyorum sadec dün denedim.
O da şudur, dış mekanlarda rampa ve merdivenlerde kullanılan zemine yapıştırılan yüzeyi zımpara gibi olan bandlar var. Onlardan paspasın altına parça parça onlardan yapıştırdım. Şimdilik oldu gibi, ilerde yine durumu yazayım.
Mantıklı duruyor hocam sonuçlarını paylaşırsanız biz de uygularız.

Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar selam,

Tekrar merhaba,
Sonuç olumlu, çözümü tavsiye ediyorum. Paspasın altında nereye yapıştıracağınızı iyi tespit ediniz, paspası kaydırırken nereye basıyorsanız oranın altına yapıştın.

Geri