Aracın içinden gelen lakur lukur ses

Aracınız
Bahsettiğim ses kesinlikle sıvı sesi gibi değil aracım lpg li ışık yanık renge 0 ken de kullandığımda aynı şey var depoyla alakalı asla değil şöyle düşünün metal bişey gevşer ya plastik muhafazasına çarpmaya başlar böyle ufak ufak o da ses yapar hani öyle bi ses geliyo bana arka emniyet kemeri olabilir gibi geliyo ama arkadaş egzoz muhafazası değiş öyle bi ses değil ama onada mutlaka bakıcam .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

siz benim dediğimi ustanıza bir söyleyin aracın altına girip bir baksın işin ehli bi usta olmasına özen gösterin , ben ısrar etmeseydim aracın yolcu kapılarını daha sonra ön konsolu sökeceklerdi sıfır araçta bu sorun araçtan soğutuyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bahsettiğim ses kesinlikle sıvı sesi gibi değil aracım lpg li ışık yanık renge 0 ken de kullandığımda aynı şey var depoyla alakalı asla değil şöyle düşünün metal bişey gevşer ya plastik muhafazasına çarpmaya başlar böyle ufak ufak o da ses yapar hani öyle bi ses geliyo bana arka emniyet kemeri olabilir gibi geliyo ama arkadaş egzoz muhafazası değiş öyle bi ses değil ama onada mutlaka bakıcam .

Merhabalar,
1-) Kemer tokaları sert yüzeylere çarpıyor olabilir.
2-) Kolçağı kontrol edin, kolçak açık şekilde seyahat ederken bu ses geliyor mu?
3-) Aracın arka salıncağında da problem olabilir, umarım bu değildir...

Bende de çıt çıt ses vardı arka hoparlörün olduğu pantizotu oynadım bi iki kastirip vurdum ses kesildi

fd6 2008
fb7 2012

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Aynı ses ayda yılda bir gelecek şekilde bende de vardı ve daha bugün sürücü cam sorunu için gittiğimde onu da gösterdim. Birlikte test sürüşüne bile çıktık ama pek net anlamadılar açıkçası. Sadece alt takımla alakalı olabilir dediler ama kesinlikle aciliyeti yok diye de belirttiler. Aracım 8000 km ye yaklaştı sayılır ama şu an için sorun teşkil eden bir durum yok dediler. 10000 de detaylı olarak inceleyeceklerini söylediler. Zaten kayıt açmak için bahane arayan servislerin önemli bir şey yok demesi de aslında bir parça da olsa iç rahatlatıyor. (Servis danışmanı yaklaşık 6 senedir muhatap olduğum kişi. İşten kaçma ihtimali zaten yok)

Geri