Aralık ayı araç tescili ve mtv

@NoFeaR açıkcası göndereceklerinden ümitli değildim, bi hesap sorayım niye hata yapıyorsunuz-sürekli satış işlemleri yapıyorsunuz böyle birşey gözünüzden nasıl kaçar diye soracaktım. Ama ilgilendiler gönderelim dediler şaşırdım hiç hesapta yokken daha bi güzel oldu. Önceden sürekli takip ederdim forumu şimdi daha bir sürekli takip edecem

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim mtv de bugün Ödenmiş arkadaşlar bayiler çok şükür galeri mantığıyla iş yapmıyorlar söz verince yerine geliyor bu arada aracım dizel otomotik lpg li alacakken son anda vazgeçip aldım sorusu olan varsa yardımcı olurum lpg lisinide bin bakimin da test ettim

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim mtv de bugün Ödenmiş arkadaşlar bayiler çok şükür galeri mantığıyla iş yapmıyorlar söz verince yerine geliyor bu arada aracım dizel otomotik lpg li alacakken son anda vazgeçip aldım sorusu olan varsa yardımcı olurum lpg lisinide bin bakimin da test ettim
Kardeş dizeli nasıl biz test etmeden dizeli lpg ye atladık hata mı yaptık acaba?

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeş dizeli nasıl biz test etmeden dizeli lpg ye atladık hata mı yaptık acaba?

km 3000 de şehir ici 6 litre yakıyor hani lpg den biraz fazla yakıyor bence tek avantajı performans gördüğüm kadarıyla çünkü lpg de gaza basınca anladım dizelin tepkisi çok daha iyi hani performans arayan biri değilseniz lpg daha mantıklı ..yokuş vs bayılma söz konusu değil dizel zf şanzıman ben beğendim iyi ki aldım Allah pişman etmesin 135 e aldım 157 verilmez bence

Aracınız
Civic FC5 2018
km 3000 de şehir ici 6 litre yakıyor hani lpg den biraz fazla yakıyor bence tek avantajı performans gördüğüm kadarıyla çünkü lpg de gaza basınca anladım dizelin tepkisi çok daha iyi hani performans arayan biri değilseniz lpg daha mantıklı ..yokuş vs bayılma söz konusu değil dizel zf şanzıman ben beğendim iyi ki aldım Allah pişman etmesin 135 e aldım 157 verilmez bence
Güle güle kullanın.. Bana da Diyarbakır bayi elegance dizeli 135 e verdi ama biraz da renginden dolayı almak istemedim lpg devam dedim Allah pişman etmesin kaza bela da vermesin kimseye

meken

0
Aracınız
Civic FC5 2018
5aralik cikisli yasal yollara basvurucam drsemde mtv yi yatirmicaz anlasmsda yokmus. Yasal yollara basvutucam dedim ve kapattim

TURKCELL T50 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri