Arkadaşlar Kaporayı Verdim Elegans mı Exe mi?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam yorumun için teşekkürler. 2 aracıda inceledim, exe tabiki daha üst segment havası var fakat diğer taraftanda elegans orjinal lpg li. Bende memurum. Bu ikinci arabam olacak şehiriçi binde bir kullanırım, yılda da bazen şehirlerarası, çok çok ikilemde kaldım maalesef.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlısı olsun şimdiden...güle güle kullanın lastiğine taş değmesin...diğer araç markaları da çok benzin yakıyor ama honda da yakıyor bunu biliyorum eski bir hondacıo olarak...karar tercih sizin ben olsam 1.6 Otomatik eco elegance alırdım bakardım keyfime yakıt çok yaktı nasıl benzin alacam yerine mis gibi gazda binerdim...Dediğim gibi tabiki karar sizin...

HONDAŞK 'tır....

Aracınız
Civic FC5 2018
bence executive paket al derim ,anahtarsiz giriş ,anahtarsiz çalıştırma ve LED farlar ciddi ozellikler bence, ekran farkı da var ,
dışarıda garanti bozmadan 4250 TL ye BRC kit takılıyor sadece 5 yıldan 3 yola düşüyor garantin ,fabrikasyon olan LPG seviyesini de ekran a takıyorlar .Kocaeli ,Sakarya BRC bayileri .istersen ileride de taktira bilirsin ,sehir ici 9 lt .şehirler arası 6 lt benzin yakıyor ,

FC5_ELEGANCE_CVT

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
bence executive paket al derim ,anahtarsiz giriş ,anahtarsiz çalıştırma ve LED farlar ciddi ozellikler bence, ekran farkı da var ,
dışarıda garanti bozmadan 4250 TL ye BRC kit takılıyor sadece 5 yıldan 3 yola düşüyor garantin ,fabrikasyon olan LPG seviyesini de ekran a takıyorlar .Kocaeli ,Sakarya BRC bayileri .istersen ileride de taktira bilirsin ,sehir ici 9 lt .şehirler arası 6 lt benzin yakıyor ,

FC5_ELEGANCE_CVT
@BC_552 yazan arkadaşın söyledikleri de mantıklı tabi..bu da güzel bir düşünce...artık karar sizin...

HONDAŞK 'tır....

Aracınız
Civic FC5 2018
çok gitgeldeyim arada sadece 3bin tl var biri eco diğeri sadece benzin
Arkadasim. Forumda konuları takip edersen lpg ile ortalamada 10-12lt tuketiyoruz. Bu sebepler eco almak yerine exe tercih et bence. Exe de cok fazla arti var. Eco nun maliyetini çıkartmak icin yillar gecer. Ayrica sonradan lpg taktirirsan sarfiyata mudahale edebilirsin.

Aracınız
Civic FC5 2018
exe nin
1. önceliği,anahtarsız çalıştırma ve giriş çıkış ,led farlar ,ekran bu tarz önemli özellikleri daha sonra yapmaya kalksan çok cıddı fıyat ve orjınal gibi olmaz ,ama bi lpg yi sonradan taktırabılırsin , orjınal gibi olur ,garanti dediği 5 yıl hikayeden motor sanzıman garantisi ,dısarıda takılan lpg BRC 600 tl karsılıgında o garantiyi kendi üstleniyor,o kadar güveniyor yani kendine ve kit İne,
2. si ikinci elde fark eder exe ,

yok bana yetiyor ,ekonomık olsun fazla özellik olmasına gerek yok diyorsan lpg li al rahat rahat gez ,
sonra deme yani tüh keske exe alsaydım dıye ,3000 tl buyuk bır fark değil sonradan lpg taktırırsan bile aradaki fark 7500 tl olacak garantiyi bence takma ,,

Aracınız
Civic FC5 2018
ben elegace benzinli aldım,

107 bin tl -benzin elegance
118 bin tl eco elegance arada 11 bin tl fark vardı,7 bın tl si lpg farkı 4 bin tl de navıgasyonlu ekran farkı, yok ben ekran istemiyorum sadece lpg farkı vereyim 7 bın tl desende olmuyormuş lpg li modellerde navıgasyon varmıs afedersiniz de opmeye adam arıyorlar ,lpg li araba ürettik diye nerden nasıl fiyat artıracakları belli değil,

en iyisini ucuza almaya bak sen kardeşim,

9 ike 14 litre arası benzin yakıyor...

Şehir dışı 5.5 litreyi gordun

Aracınız
Civic FC5 2020
@als_als merhabalar aklımda araba almak yokken gidip 40 dakika içinde excutive eco LPG li aldım 11 Kasım’da burda bence ne istediğinizi ve beklentilerinize karar verin arkadaşlar elbette fikirlerini beyan edecekler fakat 10 bin km için excutive alın derim özellikler açısından daha dolu paket satarken de daha kolay olacaktır LPG alan kişide taktırabilir.
Şimdiden ne karar alırsanız alın sizin için hayırlı uğurlu olsun.

Geri