Arkadaşlar Kaporayı Verdim Elegans mı Exe mi?

siz hangi ilde ikamet ediyorsunuz ?
bende almadan önce sonradan LPG taktirma işini çok araştırdım fabrikasyon LPG li olanlarda bazı parçaların farklı olduğunu söylediler,ancak aldığım bayinin nezaretinde Bursa BRC ve kendim sordugum Kocaeli ve sakarya BRC bayilerinin dedigi araca fabrikanın verdiği motor sanziman garantisini BRC üstleniyor dendi,bastira bastira sorma makine rağmen yani ileride magduriyet yaşanmaması için baya arastirmistim,

FC5_ELEGANCE_CVT
Ben Muğla dayım, fakat şöyle bir durum var kimisi de BRC nin garanti vermesi hikaye tarzında ve 4000tl limiti filan var diyor, yani şanzımana da garanti veriyorsa çok iyi, ortada bir bilgi kirliliği var açıkçası.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Valla kardeşim bende memurum bende yılda anca 10-12 bin km yapıyorm şehiriçi. Ama lpg sonradan takıracağım kafasındaysan hiç bulaşma bence . Ben eco elegance aldm çok memnunum beklentilerimi karşıladı.. exe nin artıları illaki var ama ben okadar fiyat farkına değecegini düsünmedim ha anahtarla ha anahtarsız ne farkeder dedim bu benm şahsi düsüncem tabikide.. benznden yada ağzım yandı bikaçez .. lpg gayet iyi performans olarak inanın benzinden farkı yok. Ben honda serviscisi yada bayi calısanı değilim tamamen kendi düsüncelerim. Kendine göre yorumlayıp düsün taşın karar ver dostum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkürler benimde kafam exe de, fakat sarfiyat konusunda da eco elegans da, 2.el de hangisi daha değerli onu bilemiyorum ama.

Merak etmeyin , ex de alsanız , eco elegance de alsanız , satmak istediğinizde Ocak ayından sonra verdiğiniz paralara her türlü satarsınız diye düşünüyorum . Bu indirimler böyle devam etmez .

Sadece hayalet

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar Pazartesi Sabah karar vermek zorundayım. Eco Elegans için 118 , Exe Benzinli için 121 fiyat aldım, kaporo verdim, elegans Lpg li diğeri benzinli. araçları inceledim 2 side güzel. yılda bineceğim maksimum 10 bin km. ileride satarken de göz önüne alırsak, hangisi mantıklı. aracı sizler belirleyeceksiniz. teşekkürler.
Kardeşim lpg deyip gecme 5bin tl ye takiyorlar serviste daha pahalli bende eco elegans var benzin seni üzer arada exe fazla bi fark yok zaten bence deymez exe almaya

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bence kesinlikle executive. Sirf koltuklar icin bile degecegini dusunuyorum. Sanzuman denmis ama sanzumanla nasil bir ilgisi var cozemedim. Motorda lpg kaynakli bir sorun kolay kolay cikmiyor. Duzgun montaj onemli. Bende atiker var 90bin km oldu 6 yildir kullaniyorum ariza isigi falan da yakmadi. Aracim 2005 civic yani eskiden eco mu vardi 10bin km yi nerede yaptiginiz da onemli. Kosa mesafe kullaniyorsaniz kisin zaten cogu benzinde gidiyor sabahlari. Lpg nin yillik filtre bakimi ortalama 2 yilda bir supap ayari falan da var bunlari da hesaba katin. 10bin icin lpg cok da sart degil. Ha olur da isterseniz sonradan takarsiniz veya satip eco modeline gecersiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar Pazartesi Sabah karar vermek zorundayım. Eco Elegans için 118 , Exe Benzinli için 121 fiyat aldım, kaporo verdim, elegans Lpg li diğeri benzinli. araçları inceledim 2 side güzel. yılda bineceğim maksimum 10 bin km. ileride satarken de göz önüne alırsak, hangisi mantıklı. aracı sizler belirleyeceksiniz. teşekkürler.
Exe bende elegans var

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tüm Arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Exe de karar kıldım. ALLAH teslim almayı nasip etsin inşallah. Ama şunu söylemem gerekirki elegans ile executive arasında fark var.

Aracınız
Civic FC5 2018
Tüm Arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Exe de karar kıldım. ALLAH teslim almayı nasip etsin inşallah. Ama şunu söylemem gerekirki elegans ile executive arasında fark var.

Exe fark var ama aldiklari fark icindeki degisiklere fazla bence arti gaz dahi yok yinede hayirli olsun kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin inşallah

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Yeni aracınız hayırlı olsun. Artık geriye dönüp şu bu demeyin. Sürüş keyfinize bakın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri