Arkadaşlar kaza yaptım yardım edin

Bugün öğlen saatinde İzmir optimum alt geçidinde zincirleme kazaya karıştım. En önde bi araç ani fren yapıp durdu ve arkasındaki opel ona çarptı ve bende opele çarptım. Maddi hasar oluştu. Servis 25-30 bin hatta daha fazla bile çıkabilir dedi. Benim gördüğüm ön tampon ve demiri ve radyatör değişecek ve kaporta işçiliği. Sizce sanayideki tanıdık ustama mı yaptırayım yoksa 30 bin trameri mi göze alayım. Birde önde bir sürü sensör var dedi servis. Sanayidekiler bu sensörleri araca tanıtamaz dedi. Sensör arızası vermedi araç. Bi park sensörü yerinden çıktığından dolayı kaportacı gördüğünden bip sesi yaptı. Bilemedim. Önerileriniz ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.IMG_20200713_130308.jpegIMG-20200713-WA0020.jpegIMG_20200713_135510.jpegIMG-20200713-WA0022.jpegIMG-20200713-WA0024.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün öğlen saatinde İzmir optimum alt geçidinde zincirleme kazaya karıştım. En önde bi araç ani fren yapıp durdu ve arkasındaki opel ona çarptı ve bende opele çarptım. Maddi hasar oluştu. Servis 25-30 bin hatta daha fazla bile çıkabilir dedi. Benim gördüğüm ön tampon ve demiri ve radyatör değişecek ve kaporta işçiliği. Sizce sanayideki tanıdık ustama mı yaptırayım yoksa 30 bin trameri mi göze alayım. Birde önde bir sürü sensör var dedi servis. Sanayidekiler bu sensörleri araca tanıtamaz dedi. Sensör arızası vermedi araç. Bi park sensörü yerinden çıktığından dolayı kaportacı gördüğünden bip sesi yaptı. Bilemedim. Önerileriniz ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

gunesec

Özel Üye
Geçmiş olsun hocam, servis dışında sağlam işçiliği olan birinden fiyat alın. Kasko ya ne kadar işlenecek onu da öğrenin. En garantisi servis ama fiyatı yüksek çıkarırlar.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin demekten başka çare yok.
Serviste ve ya dışarı da farketmez ama kullandığın parçalar orjinal Honda parçası olsun.
Radyatör tampon demiri tampon bunları takmak için yetkili servis olması gerekmez.

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok geçmiş olsun hocam, benim de başıma geldi ve dışarıda iyi bir tanıdık ustan yoksa sakın dışarıda yaptırma derim. Daha sonrasında farklı problemeler de yaşamamak için yine en iyisi kendi servisidir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok geçmiş olsun kardeş. Allah korumuş. Arabada ailede varmış. VERECEK SADAKAN varmış. Hiç üzüme hasar kaydı şu kadar olur diye. Ver servise kaskodan yaptır orjinal parçalarıyla. Kesinlikle sanayiye götürüp sonradan pişman olma. dünya malını bu kadar düşünmeye değmez.

Aracınız
Civic FB7 2015
Geçmiş olsun. Kaskonun anlaşmalı olduğu özel servislerde tercih edilebilir. Kurtarılacak parçaları düzeltip onarırlar. Tramer az çıkar ama özel servisleri de iyi araştırmak lazım. Yetkili serviste sorun çıkarsa muhatap belli diğer yerlerde muhatap bulamayabilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri