Civic FC5 Balık sırtı anten

aykutoğlu

Özel Üye
Daha takmadım takayım mı? Ekstradan yapıştırıcı kullanmama gerek var mı?

Ekstra yapıştırıcıya gerek olduğunu düşünmüyorum zemini iyice temizleyin kuru ve sıcak olsun yapıştırma sonrasında yüzey 2 gün su ile temas etmesin mümkünse güneşte kalsın taş gibi olur. Çekim gücü artırma konusunda bişey diyemem ön cam sağ üst kısımda 15-20 Cm uzunluğunda bir anten olması lazım içeride olması etkiliyor sanırım. İşinin ehli bir profesyonel yardımı ile kaliteli bakır sarım çubuk anten ile değiştirilebilir

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2019
Ekstra yapıştırıcıya gerek olduğunu düşünmüyorum zemini iyice temizleyin kuru ve sıcak olsun yapıştırma sonrasında yüzey 2 gün su ile temas etmesin mümkünse güneşte kalsın taş gibi olur. Çekim gücü artırma konusunda bişey diyemem ön cam sağ üst kısımda 15-20 Cm uzunluğunda bir anten olması lazım içeride olması etkiliyor sanırım. İşinin ehli bir profesyonel yardımı ile kaliteli bakır sarım çubuk anten ile değiştirilebilir

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Teşekkür ederim. Güneşte takmam yeterli olacaktır sanırım. Taktıktan sonra bekletirim tekrar teşekkür ediyorum.

aykutoğlu

Özel Üye
Teşekkür ederim. Güneşte takmam yeterli olacaktır sanırım. Taktıktan sonra bekletirim tekrar teşekkür ediyorum.

Ben teşekkür ederim
Birde bu tarz ürünler var ama multimedyanın sökülmesi gerekiyor. Bunu örnek olarak attım mutlaka işini çok iyi yapan ürünler de vardır ama onlarda biraz tuzlu olur. Gerçekten ihtiyaç varsa parasına bakmadan iyi araştırma yapmak lazım.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

aykutoğlu

Özel Üye
İade edeyim o zaman. Çünkü sökünce sıkıntı olur ve boyaya zarar verir. Orijinalini nereden bulabilirim?

Her ikiside orjinal ürün satan sağlam firmalar
Çamkıran garaj da renk seçeneği daha fazla.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2019
Her ikiside orjinal ürün satan sağlam firmalar
Çamkıran garaj da renk seçeneği daha fazla.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Teşekkür ederim iade işlemini başlatayım.

Aracınız
Civic FC5 2017
İade edeyim o zaman. Çünkü sökünce sıkıntı olur ve boyaya zarar verir. Orijinalini nereden bulabilirim?
Oledoto

fs Tuning

Hk tunıng

Hondaburada

Bamboo

Teknagaraj

Şnt garage

Vsvs hocam en uygun neresi ise orayı tercih edin

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Sanırım fc5 lerde delinmiyor bu antenler sadece süs. Ekstra yapıştırıcı kullandınız mı yoksa gönderilenler yeterli oluyor mu
Ben direk serviste 1000 km bakım zamanı yaptirmistim istemedigim halde serviste takmışlar dalginliklarina gelip sordum onlara delme ile yoksa yaptirmami dediğimde delme yapılmıyor bunlar süs olarak yapistirma yapılır dediler

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri