Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Hocam şu an alacağım aracın fiyatı 175500. Ben herhangi bir şekilde spor paket ya da aksesuar paketi almayacağım. Hiçbir ekstra istemedim. Zorunlu bir eklenti de yapmıyorlar. Benim bahsettiğim bir harç, vergi türü ekstra masraf çıkabilir mi? 175500 verince araç trafiğe çıkacak şekilde hazırlanıyor mu? Ayrıca bir harç,pul, vergi ücreti ödüyor muyuz?

Aracınız
Civic FC5 2019
hiçbirşey ödemiyorsunuz.. harç vergi mtv ötv vs.. bayinin işi.
Hocam şu an alacağım aracın fiyatı 175500. Ben herhangi bir şekilde spor paket ya da aksesuar paketi almayacağım. Hiçbir ekstra istemedim. Zorunlu bir eklenti de yapmıyorlar. Benim bahsettiğim bir harç, vergi türü ekstra masraf çıkabilir mi? 175500 verince araç trafiğe çıkacak şekilde hazırlanıyor mu? Ayrıca bir harç,pul, vergi ücreti ödüyor muyuz?

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu da bayinin sizinle olan anlaşmasına bağlı, İstanbul bayileri genelde varsa bandrol vs ödüyor ama Ankara efe benim ödememi istemişti,şu halde vergi dönemini geride bıraktığımız için 175500 anahtar teslim fiyattır, sonrasında herhangi bir masraf yoktur.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu da bayinin sizinle olan anlaşmasına bağlı, İstanbul bayileri genelde varsa bandrol vs ödüyor ama Ankara efe benim ödememi istemişti,şu halde vergi dönemini geride bıraktığımız için 175500 anahtar teslim fiyattır, sonrasında herhangi bir masraf yoktur.
Sitesindeki fiyatlarda müşteriden temin edilir yazıyor. " Bu fiyatlara, plaka, ruhsat, trafik sigortası, plaka harçları ve Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) dahil değildir. Bu bedeller müşteri tarafından karşılanacaktır. "

Aracınız
Civic FC5 2019
hiçbirşey ödemiyorsunuz.. harç vergi mtv ötv vs.. bayinin işi.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
15 gün içerisinde 923 TL mtv vergisi ödemen gerekir. anlaş onu da yatırsınlar. beni kandırdılar arabayı aldım ""kibarca"" onbeş gün içerisinde mtv ödemesini unutmayınız dediler :D :D

Aracınız
Araç tescil ücreti vardir ancak bu pazarlık ettiğiniz son fiyata dahil olur genelde. Bazi firmalar mtv dahil fiyat verirken bazıları mtv sizin odemenizi ister, anlaşmanıza bagli yine. Bir de alim icin vekalet vermeniz gerekiyor, noterde vekalet ücreti ötersiniz,
Tabi sigorta ve kasko ücreti de var.

Isın özü bayi ile yapacağınız pazarlığa göre ekstra odemeleriniz değişkenlik gösterir.

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Mersin'de yaşıyorum. Aracı Sivas'tan alacağım. Aracın gelmesi, plaka ve ruhsat işlemleri süreci nasıl ilerliyor ? Bahsettiğiniz noterden vekalet işlemi bunlar için mi yapılıyor ?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
İyiki yapmışım diyormusunuz? Ne fark koydunuz üstüne?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Hocam 2018 kasımda 130 a aldığım aracı Ocak ayında 19 bin tl karla sattım şu an sıfır araca 186900 tl vereceğim aracımı sıfırlamış olacağım 44 bin 12 ay sıfır faizli olarak inşallah haftaya alacağım EXE PAKET DERİM BAŞKA DEMEM anahtarsız giriş çalıştırma yüzünden elegance kapora verdim geri iptal ettim ve iyi ki yapmışım hocam

Aracınız
Civic FC5 2018
Aldığım araçların hepsinde anahtar teslim pazarlık ettim,ekstra hiçbir ücret çıkarmadılar;plaka, tescil,bandrol vs. hepsi dahil tek fiyat ödeyip çıktım.Satış temsilcisine WhatsApp üzerinden yazıp anlaştığınız miktarı zikrederek bu fiyat harici hiçbir ücret talebiniz yok değil mi diye sorun, anahtar teslim olur genelde konuşmalar...

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar yakın zamanda executive plus için bayilerden ne zaman gelecek diye bilgi alan oldu mu ? kapora vereyim diyorum,kaporayıda kabul etmiyorlar.

Geri