Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Hocam 2018 kasımda 130 a aldığım aracı Ocak ayında 19 bin tl karla sattım şu an sıfır araca 186900 tl vereceğim aracımı sıfırlamış olacağım 44 bin 12 ay sıfır faizli olarak inşallah haftaya alacağım EXE PAKET DERİM BAŞKA DEMEM anahtarsız giriş çalıştırma yüzünden elegance kapora verdim geri iptal ettim ve iyi ki yapmışım hocam
Anladım benim executive araç 167 ye gitse (gerçi sahibinden de 180-185 yazan var) ben 10 bin koyup elegance a geçerim diye düşündüm ama yorumlar aksi yönde. Yine exe paket için 20 bin koymam gerek. Yani şöyle şimdiki aracın 60 bini zaten kredi. Yine exe alırsam kredi miktarı 80 e çıkar. 80 bin için sıfır faiz yok 0.49 faiz de yok o rakamlar 50.bine kadar veriliyor. 80 bin için yine 0.95 yada 1 olur sanırım.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Aracınız
Civic FC5 2020
Anladım benim executive araç 167 ye gitse (gerçi sahibinden de 180-185 yazan var) ben 10 bin koyup elegance a geçerim diye düşündüm ama yorumlar aksi yönde. Yine exe paket için 20 bin koymam gerek. Yani şöyle şimdiki aracın 60 bini zaten kredi. Yine exe alırsam kredi miktarı 80 e çıkar. 80 bin için sıfır faiz yok 0.49 faiz de yok o rakamlar 50.bine kadar veriliyor. 80 bin için yine 0.95 yada 1 olur sanırım.

Hayırlısı olsun hocam o zaman hiç yerinizden kıpırdamayın bana göre çünkü borcunuzu şişirmekten başka bir iş yapmamış ve faize çalışmış olacaksınız bu benim fikrim tabii son karar sizin

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben bu hafta teslim alıyorum exe + Balıkesir den
Adana ya Mart sonu geliyor diye biliyorum ay ı şekilde Balıkesir e de istersen konuşur sorarım
Arkadaşlar yakın zamanda executive plus için bayilerden ne zaman gelecek diye bilgi alan oldu mu ? kapora vereyim diyorum,kaporayıda kabul etmiyorlar.

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020

eğer bu şekilde alma düşünceniz varsa, KESİNLİKLE ALMAYIN DERİM. Borcunuza borç katarak sadece huzursuzluğunuzu artırırsınız. Hiç kıpırdamayın. aracınızı kullanmaya devam edin.

Aracınız
Evet aynen arkadaşlar. Son model araç zaruri bir ihtiyaç değil. Borçla araç almayın derim. Kapınızın önündeki araçtan en az birtane daha alabilecek durumunuz olsun.
Dün fb7 aracım için yetkiliye bakıma gittim ve günlük ikame 2020 makyajlı civic verdiler. Öğleye kadar kullandım evet güzel ama kendi aracımda çok iyi.
Forumda ve dışarda birçok kişi eminim alt kattaki aracı satmadan üst kata çıkıp 2020 modelini alabiliyordur. Önceliğiniz yoksa ev varsa araçtır ama oda son kuruşuna kadar verip dışarı koymak olmamalı.

Kimse yanlış anlamasın ama dediğim gibi zaruri bir ihtiyaç olmadıkça borca girmeyin ve bu arkadaşınızı dinleyin derim.

Sağlıcakla kalın.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Evet aynen arkadaşlar. Son model araç zaruri bir ihtiyaç değil. Borçla araç almayın derim. Kapınızın önündeki araçtan en az birtane daha alabilecek durumunuz olsun.
Dün fb7 aracım için yetkiliye bakıma gittim ve günlük ikame 2020 makyajlı civic verdiler. Öğleye kadar kullandım evet güzel ama kendi aracımda çok iyi.
Forumda ve dışarda birçok kişi eminim alt kattaki aracı satmadan üst kata çıkıp 2020 modelini alabiliyordur. Önceliğiniz yoksa ev varsa araçtır ama oda son kuruşuna kadar verip dışarı koymak olmamalı.

Kimse yanlış anlamasın ama dediğim gibi zaruri bir ihtiyaç olmadıkça borca girmeyin ve bu arkadaşınızı dinleyin derim.

Sağlıcakla kalın.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok doğru söylemişsiniz, tamamen katılıyorum. Unutmayalım ki araç bir yatırım değil, masraftır. Hiç kullanmasanızda MTVsi, KASKOsu, Trafik Sigortası, Bakımı vs derken yıllık 8-10 bin TL gideri olur.
ABD'de çok meşhur bir kitabın araştırmasına göre MİLYONER görünümlü hayat yaşayanlar genelde borç içinde yüzüyor ve ORTA DİREK hayatı yaşayan bir çok MİLYONER mevcut.

Borç gösteriş yaptırır, yatırım/tasarruf zengin eder.

Geri