Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Bence gayet makul bir zam gelmiş. Diğer markalarda en az 15 bin tl zam modeline göre değişiklik gösteriyor tabi. Görüşüm mayısda bu fiyatlar böyle kalmaz gibi.

Aracınız
Honda Jazz
Mart’ın son haftası teslim alacaktım virüs olayından üretime ara verildi hala bekliyorum geçen hafta üretim başladı sizce ne kasar daha beklerim ve fiyatta Mart aracı olduğ için bir artışın yansımayacağını söylemişlerdi bana son anda bir terslik çıkarırlar mı
Martın son haftası teslim alacaktım aynı şeyleri banada söylediler bekliyoruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu zamlardan sonra bence kampanya yaparlar araç satışı için piyasayı hareketlendeirmek adınada ÖTV indirimi gelebilir bu tabii şahsi fikrim araç firmaları kendi bünyelerinde kredi imkanınıda göz önünde tutacaktadır yoksa bu günlerde alan yok satanı kim ne yapsın hesabı olmaz inşallah

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu zamlardan sonra bence kampanya yaparlar araç satışı için piyasayı hareketlendeirmek adınada ÖTV indirimi gelebilir bu tabii şahsi fikrim araç firmaları kendi bünyelerinde kredi imkanınıda göz önünde tutacaktadır yoksa bu günlerde alan yok satanı kim ne yapsın hesabı olmaz inşallah

Hürmetler

ÖTV indirimi gelmez reis. bu fiyatlara rağmen hala alan bi yığın insan varken, devlet neden alacağı kardan olsun ??? TR şartlarında arabayı ne kadar erken alırsan o kadar kardasın. bizden hesap et, aynı zamanda aldık şimdi üstüne aksesuarlı satacaklarını düşürsek nerdeyse 20 bin zam yemiş...

Aracınız
Civic FC5 2020

Hürmetler
Piyasa zaten canlı hocam insanlar şu an bile tabiri caizse kargoyla araç alıyor.
Talep hiç bitmiyor kafasında alım fikri olan alıyor, hele biraz beklesin diyip erteleyende en fazla 1-2 hafta sonraya erteliyor.
Ama tabi bir umut diyelim İnşallah kampanya vs gelir.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2019
Şu süreçte ötv beklemek çok mantıkı değil. Şuan bırak indirimi daha geçen haftalarda birçok ürüne ek vergi geldi. Uzun zamandır bende araç alacağım için piyasayı çok yakın takip ettim. Şükür aldım da aracımı 2019 Ekim ayında. Şunu gördüm; Hiçbir ay önceki aydan ucuz olmadı araçlar. Bunun için mümkünse , imkan dahilinde alınabiliyorsa gecikmeden aracını alıp çeklimek. Sonrasını çok kafaya takmıyacaksın. Mesela geçen benim sigortacı hocam araçtan zarardasın dedi. Hayırmı dedim.Arabaya bağladığın parayı altın alıp koysaydın kenera 230 bin tl olmuştu. Dedi. İyi de ben zaten arabaya para bağlamadım ki. %65 ini kredi ile aldım.Alınan ev de araçta kısa vadede zarar kâr heasabı çok güdülmemeli bence.Ağız tadıyla seve seve sevdiklerinle sağlıkla bine biliyorsan en büyük kâr bu. Allah herkesin gönlündekini hakkında hayırlı kılsın. Herkese en güzelini imkânı dahilince nasip etsin. Saygılarımla...

Aracınız
Civic FC5 2018
Arabaya bagladigimiz parayi altina baglasaydin kardesim o zaman altina binmen gerekirdi:) Ya ben bu ulkedeki mantigi anlayamiyorum. Sen araba almasan altin alsan ve aldigin altin degerinden dusse ve sen panik yapip zararina elden cikarsan ne olucak. Kim altinin nerede cikip nerede inecegini bilebilir ki ! Herkes altindan dolardan ya da baska bir seyden kazansa para nerden gelecek. Bu mantikla hareket edersek suraya yatirdiginda su kadar para kazaniyorsun diyen herkesin milyonlarinin olmasi lazimdi:) Soz meclisten disari olsun ama ben; soyle yapsaydin boyle yapsaydin ya da keske sunu alsaydin suna yatirim yapsaydin diyen insanlari samimi bulmuyorum. Yani sen bu isten zarar bile etmis olsan sana laf eden adamin seni dusunerek konusmasi lazim. Herkesin aldigi mal kendisine hayirli olsun kazasiz belasiz ailesi sevdikleri ile sursun. Yoksa gerisi bos.

Geri