Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

20 şubatta
Civic Sedan 1.5L Elegance turbo 182 ps Otomatik Benzin - 176,600 tl anlaştık.

Martın 20sinde teslim olacaktı ama malum virüs sebebiyle o tarihte alamadık. Fabrika şuanda esnek şekilde üretime başladı. Bizim araçta bayiye geldi. Nasipse yarın teslim alıcaz.

Şuan aynı araç 190,600 tl oldu.

20 şubatta
Civic Sedan 1.5L Elegance turbo 182 ps Otomatik Benzin - 176,600 tl anlaştık.

Martın 20sinde teslim olacaktı ama malum virüs sebebiyle o tarihte alamadık. Fabrika şuanda esnek şekilde üretime başladı. Bizim araçta bayiye geldi. Nasipse yarın teslim alıcaz.

Şuan aynı araç 190,600 tl oldu.

size herhangi bir fiyat farkı yansıtmadılar anladığım kadarıyla, güzel olmuş hayırlı olsun. Güle gülekullanın

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ayrıca bayiler acaba araç isteyenlere ne zmana gün veriyor ve üste paket ekletip liste üstü fiyat istiyorlarmı. Yeni giden arkadaşlar olursa paylaşsınlar lütfen

Ayrıca bayiler acaba araç isteyenlere ne zmana gün veriyor ve üste paket ekletip liste üstü fiyat istiyorlarmı. Yeni giden arkadaşlar olursa paylaşsınlar lütfen
Ben aracı İstanbul Küçükyalı Mutluhan 'dan aldım. Şubat ayında gittiğimde temsilci arkadaşla ettiğimiz sohbet şu şekildeydi. Bayiler fabrikaya araç taleplerini yıl başında yapıyorlarmış. 2019 yılı satış geçmişine bakılarak(satış miktarı düşük olmuş) bayiler 2020 yılı için de düşük geçeceğini ön görerek fabrikaya talebi düşük tutmuş. O nedenle araç üretimi çok az. Ama talep yüksek olduğu için 2. elde fiyatlar dolarında artmasıyla uçtu. Mutluhana mart ayı için 3 adet benim aldığım donanımdaki araç gelecekti 1 tanesini ben satın aldım. Araya virüs muhabbetide girince fabrika şuan mart nisan ayı siparişlerini üretmeye çalışıyor. Çok kısa vade için sipariş alabileceklerini sanmıyorum. Lakin yarın bayiye gittiğimde sorar bilgi almaya ve burada yazmaya çalışırım.

Merhaba
1.5 rs sahibiyim. Simdi abimde sifir 1.5 turbo modelden executive plus arac almak istiyor. Bugun niyetine girdik. Bayilerde bu aractan var midir? Ve guncel fiyati hakkinda bilgisi olan var mi?
Kismetse yarin tek tek bayi arayacagim fakat telefonda bir kac kez donus yapacagiz dediler ama kimse aramadi

Merhaba
1.5 rs sahibiyim. Simdi abimde sifir 1.5 turbo modelden executive plus arac almak istiyor. Bugun niyetine girdik. Bayilerde bu aractan var midir? Ve guncel fiyati hakkinda bilgisi olan var mi?
Kismetse yarin tek tek bayi arayacagim fakat telefonda bir kac kez donus yapacagiz dediler ama kimse aramadi
Çamkıran bayii 28 Nisan'da beni aradı,mayıs sonu teslim 201.000 fiyat verdi ve fiyat garantisi verdi.Şuan liste fiyatı 5000 lira arttı,son durumu bilemiyorum.

Bugün bayinin biriyle görüştüm fiyatlar nasıl liste fiyatımı zorunlu aksesuar varmı diye?
Liste fiyatı ancak geçici süre Avrupa spekli araç geleceğini, yani donanımda değişiklik olacağını, mesela sanroof olmayacağını söyledi.
Bilginize.

Bugün bayinin biriyle görüştüm fiyatlar nasıl liste fiyatımı zorunlu aksesuar varmı diye?
Liste fiyatı ancak geçici süre Avrupa spekli araç geleceğini, yani donanımda değişiklik olacağını, mesela sanroof olmayacağını söyledi.
Bilginize.

Hocam Avrupa’ya gidemeyen araçlar içerde eritmeye çalışacaklar o zaman peki sunroof suz fiyat da bir azalma olması konusunda bir bilgi verdiler mi acaba

Hürmetler

Avrupaya giden araçlarda elegance larda felan sunroof yokmuymuş?
Gerçi amerikan versiyon fb7 lerin çoğunda far yıkama ve aynada sinyal yok.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri