Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
fiyatlarda ki saçmalığa bakar mısınız ? :)

228 eco elegance
231 eco executive

Birkere exe ile elegance arasında ki fark her daim 10-14 bin tl idi ve böylede olması zorunda ( anahtarsız çalıştırma, deri koltuk, 17" jant )...

Şimdi bu aradaki farklar 3 bin tl yemi düştü birden ? :) yahu bu fiyatlara tabiki araç yok, kimsede alamaz. Bayiilerde biliyor ki bu %80 dilimine girince gerçek fiyatlar günyüzüne çıkacak...
Hondayı burada kınıyorum, sanırım 13 yaşındaki birisine liste güncellettiriyorlar. kurumsallık namına hiçbirşey yok. toyota bile fiyatları nasıl güncelledi gördünüz.

Aracınız
Civic FC5 2017
Söylediğiniz herşeye katılıyorum ancak Honda nin yeni stratejisi muhtemelen ki bence kesinlikle oğuz arkadasimizin paylaştığı resmi sürdürülebilir tutmak.
fiyatlarda ki saçmalığa bakar mısınız ? :)

228 eco elegance
231 eco executive

Birkere exe ile elegance arasında ki fark her daim 10-14 bin tl idi ve böylede olması zorunda ( anahtarsız çalıştırma, deri koltuk, 17" jant )...

Şimdi bu aradaki farklar 3 bin tl yemi düştü birden ? :) yahu bu fiyatlara tabiki araç yok, kimsede alamaz. Bayiilerde biliyor ki bu %80 dilimine girince gerçek fiyatlar günyüzüne çıkacak...
Hondayı burada kınıyorum, sanırım 13 yaşındaki birisine liste güncellettiriyorlar. kurumsallık namına hiçbirşey yok. toyota bile fiyatları nasıl güncelledi gördünüz.

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Şaka gibi geçen yıl Aralık’ta eco exe aldığımda exe+ ile arasında 6 bin gibi fark vardı şimdi 70’e çıkmış. Tabiki bu fiyatlardan vermiyorlar ama en azından listede %80’lik dilime girmeliydi

Executive Eco 19

Ali Er

0
Al satçı mısınız arkadaş?Nedir bu ucuz ucuz.Aracını aldıysan ya da sahipsen bin işte.Benim gibi tam sinirda sirada olanlari da dusunun.Tamam iste adam bu ayda zam yapmadi ne güzel yapmasin da.Ben biniciyim yatirimci degil.Araba yatirim araci degil ihtiyactir.Nasil bir kafa sizinkiler anlamiyorum.Ne yapacan zamli haliyle satip yenisini alabilecen mi?Ya da satacan baska marka dusuk arac alip aradaki farki cebe indirecen.Insaallah bu dusundukleriniz aklinizda kalir gerceklesmez.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
honda hata yaptı gene gerek yok böyle şeylere etik deil en azından exe girmeliydi ötv dilimine

bunun sebebini daha önce yazmıştım, tekrar yazayım. Bayiiler Eco exeutive fiyatını eco elegance'dan 60 bin küsür farkla fazlasına satmak istemez. Liste fiyatında bu kadar fark olmamsı gerekir. Yani mantık olarak aradaki donanım ve aksesuar farkı zaten en fazla 10-14 bin TL. O yüzden her iki modelinde fiyatını birbirine yakın olmalı. Buda ya ikisi birden %80 ötv dilimine girmekle olacaktı yada ikiside girmeyecekti. Neyseki Ekim fiyatı hiç tahmin etmediğimiz gibi eco elegancein fiyatını biraz daha çıkarmışlar. Hep eco elegance daha çok talep oldugu için oda sanırım.

Ancak artık anlabiliriz ki, KASIM ayında her iki aracında %80 ÖTV dilimine gireceği kesin ve kesindir.

Geri