Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam ben aracı antalya bayisinden aldım fiyat oynaklığı tamam ama liste fiyatı diye birşey var bu fiyat üzerine 13500 tl aksesuar fiyatını da ödedim genel merkezle konuştunuz mu hiç?
Hocam ne zaman aldınız Antalya bayisinden
Ben yaklaşık 2 ay önce aldım 8500 aksesuar ödedim

Aracınız
Civic FC5 2019
Eco’lar için güncel listeden sonra fiyat alan oldu mu şu an ne istiyorlar çok merak ediyorum

Executive Eco 19

Aracınız
geçen gün bir galericiyle poligonda karşılaştım, adamla ayak üstü muhabbete başladık, diyor ki ; ben sadece kia sportgate alıp satıyorum dedi, başka hiç bir araba al sat bakmıyorum dedi. Dükkanımda her zaman 10 tane aracım olurdu bunları sürekli satıp yerine koyardım, ana sermayem hep 10 arabaydı dedi. Bu sene o kadar kar ederek araç sattığım halde, şimdi dükkanımda ki araç sayım 6 adete düştü dedi. Ben şimdi karmı ettim zarar mı ettim diye sitem ediyordu. Adam 10 aracını hiç satmadan elde tutsa en azından parasının alım gücünü koruyacaktı. Ama al sat yaparak eldeki sattıgı araçları piyasası artığı için tekrar yerine koyamayınca mecburen 6 adete indi. zarardasın dedim :)

Ben her yerde söylüyor ve yazıyorum satmayın arabaları diye ama paraları var demek ki .. Türk milletinde bir yenileme bir hırs var. Sanki 1990 model arabalara biniyorlar sıkıldım diyebilecek kadar lüks yasıyorlar demek ki.. Kimse çıkıp protesto da etmiyor bir duruş bir tepkide vermiyor.

Taksici arkadaşlar, dolmuşçular, servisçiler otobüsçülere çok görev düşüyor burada.

Bir ülkenin maliyeden sorumlu bakanı dövize ben bakmam diyorsa benle dalga geçildiğini düşünürüm.
Siyasi bir düşünce değildir bu, ciddi bir konudur arkadaşlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
12 Eylül de fatura kesildi hocam 231.700 arabaya 13500 aksesuara toplam 245.200 e mal oldu
Hayırlı olsun, benimde 17 temmuzda kesilmişti fatura 196.500 + 8500 aksesuar toplam 205000
Bide şunu sorayım hocam aksesuar standart sanırım sis lambası yanı uçak dizaynı varmı
Varsa gündüz led'i ile beraber mi yanıyor

Aracınız
Civic FC5 2020
fiyatlarda ki saçmalığa bakar mısınız ? :)

228 eco elegance
231 eco executive

Birkere exe ile elegance arasında ki fark her daim 10-14 bin tl idi ve böylede olması zorunda ( anahtarsız çalıştırma, deri koltuk, 17" jant )...

Şimdi bu aradaki farklar 3 bin tl yemi düştü birden ? :) yahu bu fiyatlara tabiki araç yok, kimsede alamaz. Bayiilerde biliyor ki bu %80 dilimine girince gerçek fiyatlar günyüzüne çıkacak...
Hondayı burada kınıyorum, sanırım 13 yaşındaki birisine liste güncellettiriyorlar. kurumsallık namına hiçbirşey yok. toyota bile fiyatları nasıl güncelledi gördünüz.

Başkan o fiyat farkı sen aracı alırken olsaydı EXE alır geçerdin zati

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
Başkan o fiyat farkı sen aracı alırken olsaydı EXE alır geçerdin zati

Hürmetler

aynen reis, bu fark olsaydı zaten ben aracımı alırken exe alırıdm direk. Ha işin gerçeği bende şu ; eco elegancın fiyatının exe ye bu derece yaklaştırmalarının sebebi , KASIM da gelecek olan ufak bir zamla birlikte ikisini birden %80 ÖTV dilimine sokmak için. Eğer bunu yapmasalardı, KASIM ayında exe yeni dilime girecek iken elegance belki yine giremeyebilirdi. Bu riski ortadn kaldırmak için İkisiininde fiyatını birbirine yaklaştırdılar.

Geri