Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2018
bu far fiyatlarını öğrendim beyaz far için 500 tl ücret istiyorlar. led farmış.
@fendt bu farlar sıfır alırken mi yapılıyor ,yoksa ampul mu değişiyor LED farlar üst pakette, yoksa onun farlariylami değiştiriyorlar ,sizmi talep. ettiniz nedir anlayamadım durumu

FC5_ELEGANCE_CVT

Aracınız
Civic FC5 2018
@fendt bu farlar sıfır alırken mi yapılıyor ,yoksa ampul mu değişiyor LED farlar üst pakette, yoksa onun farlariylami değiştiriyorlar ,sizmi talep. ettiniz nedir anlayamadım durumu

FC5_ELEGANCE_CVT
üst paktetteki led farlar gibi değil. normal. yani şuan üzerindeki sarıyı ampulu söküp beyaz olanı takıyorlarmış.

cvc07

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Şu an sonradan takılan H7 LED ampullerin halen geliştiğini düşünmüyorum arkadaşlar. Işığın aydınlatması ve beyaz performansı iyi olsa da, odak kayması ve ışığın kırılma çizgisinden sapma sorunları belirgin düzeyde. Hatta soğutma problemleri, fans sesleri vs daha oturmadı. Çok iyi philipsin kitleri var ki bunlar da sanırım 1000TLye yaklaşıyor. Bu bağlamda mercekli fara önerebileceğim. Philips Crystal Vision H7dir. MErcekli araçlarımda hep kullanmıştım. Önceden de xenon kit kullanan ve beyaz ışığa zaafı olan biriyim. Philips Crystal Visiyon hem 4300kelvin xenon ışık renk skalasında yer almakta ve epey kullandım. Yağmurda da kötü değil. Aracın üzerindeki h7 yi çıkarıp bunu takın hiç ötesi maceralara girmeyin. Sarı ışıktan çok daha iyi olacaktır görüntü.Epey süre kullandım, denedim çoğu ampulü. Hem orjinaliniz bozulmaz hem de muaynede sıkıntı çıkmaz birebir aynı ampul.

Geri