Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

anemon

0
Bu satıcı iyi bir satıcıdır ama resimdeki ürün piyasanın en standart orta seviye altı ürünü. Lümen değeri 10000 ve üstü ürünleri tavsiye ederim. Csp yani cree montaj ledlere yönelirseniz daha olur. Bunlar COB led diye tabir edilen sunırlı kapasiteli ürünlerdir .
@Guno1988

Aracınız
Şu an sonradan takılan H7 LED ampullerin halen geliştiğini düşünmüyorum arkadaşlar. Işığın aydınlatması ve beyaz performansı iyi olsa da, odak kayması ve ışığın kırılma çizgisinden sapma sorunları belirgin düzeyde. Hatta soğutma problemleri, fans sesleri vs daha oturmadı. Çok iyi philipsin kitleri var ki bunlar da sanırım 1000TLye yaklaşıyor. Bu bağlamda mercekli fara önerebileceğim. Philips Crystal Vision H7dir. MErcekli araçlarımda hep kullanmıştım. Önceden de xenon kit kullanan ve beyaz ışığa zaafı olan biriyim. Philips Crystal Visiyon hem 4300kelvin xenon ışık renk skalasında yer almakta ve epey kullandım. Yağmurda da kötü değil. Aracın üzerindeki h7 yi çıkarıp bunu takın hiç ötesi maceralara girmeyin. Sarı ışıktan çok daha iyi olacaktır görüntü.Epey süre kullandım, denedim çoğu ampulü. Hem orjinaliniz bozulmaz hem de muaynede sıkıntı çıkmaz birebir aynı ampul.

Hocam bu tavsiyeniz sırf beyaz ışık isteyenler için mi yoksa daha iyi aydınlatma arayanlar için mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

meken

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Honda bayii fiyatlarina bakuyorumda civic eco duz fiyat goremiyorum. Boyle bir urun yokmu? Amacim civic eco duz ile eco otom fiyat farki? Fikri olan varmi?

TURKCELL T50 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Eco pakette sadece premium da var manuel otomatik 3100 civarı fiyat farkı var bunlar listedeki ama bayilerde fiyat fark edebilir ,benzinli modelde elegance ve premuimda var executive pakette manuel tercihi yok1726793379.jpeg

FC5_ELEGANCE_CVT

Aracınız
Civic FC5 2018
Dün aracımı teslim aldim arkadaslar. Yanlız lpg benzin alack arkadaslara sesleniyorum. Magzadan cikacaksiniz benzinlige gideceksniz , aracta hic benzin yok 2 dis gaz var. Benimki oleydi. Benim arac nasil olduysa benzinde kalmis. Halbuki lpg ye almıştı gorevli arkadas. 1 km gittim . Kirmizi isikta duraklama yaptım arac rolantide titreme yapti. Ve gitmiyor. Hele yokus yukari 8-9 km hizla gidebiliosun. Kendim lpy e aldim fakat durum duzelmedi. Motor lambasida yandı. Benzin istasyonuna ulaştım. Benzini fulledim fakat sorun duzelmedi. Motor lambasi halen yaniyor. 30 40 km hizoda gecmiyor. Hemen aldığım yere geri gittim. 4 luler yanar vaziyette. Tabi hizim cok az. 5 6km mesafe var . Ulaştım agir ağır. Benzinden kaynalidir dediler. Servis elemani götürdü aracı. Yarim saate hallodu. Benzindenmis. Adamlar 2 lt fazla koymuyor. Bole bi durum yasayinca benim moraller dip oldu haliyle. Duzelttiler ama aksama kadar kafam agridi sinirden.yani kısacası magazadan ilk cikarken emin olun lpgde olduginiza. Lpg ile gidin istasyona.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu arada da boya ölçümünü magzada yaptırdım . Söyledim durumu. Boya ölçümü yaptrmak istiyorum die. Tamam dediler. Gozumun onunde olctuler. Yanliz arabamda seramik kaplama ve kaput filmi vardi. O yuzden kaput 270 cikti yani ölçülümuyor. Onun diaindaki yerler 90 100 110 120 idi. Normal oldugunu solediler. Boya ölçümü yaptiracaklar magazada da yapilio honda calisanlari tarafindan. Bilginize..

Geri