Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Eco elegance otomatik hurda benden 117bin.4 bin liraya hurdayı mal ettim. Ocak ayının başında teslim alacağım inşallah. Park honda İstanbul. Tabi bir de İstanbul yolculuğu var. Ekstra bişey vermediler bi paspas. Bu arada 2500 liraya cam filmi kaput koruma ses yalıtımı seramik kaplama nasıldır arkadaşlar tavsiye eder misiniz

Biz sıfır aldık daha 2.5 yıl yeni oluyor 30 bin km ye yeni gelecek ama paketimiz elegance deil ondan yeni Eco elegance almayi planlıyoruz yoksa fb7 de iyi ..

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
@mrtcyt @emregecim07 faizli işe girmeden halledersin inşallah eee ne yapalım senin makinada az km deymiş biz mi alsak ? Acaba hayırlısı olsun makyaj geliyor zaten FC5 belki onu alırsın borçsuz olmaz kamçı misali ama ayağını yorganına göre de uzatmak lazım mahcup olmamak Gerekir şu an piyasada ki sıkışıklık bundan kaynaklı bir esnaf olarak söylüyorum bunu dışardan alacaklarımı topladığım zaman fabrikalara borcumu kapatıp kalan la bi fc5 daha alırım dönen çekler le birlikte o yüzden bu konu için çok fazla üzülme sabır ve ayağını yorganına göre uzat derim teşekkürler (akşam akşam beni çektiğiniz için)
İyi akşamlar.

Eco elegance otomatik hurda benden 117bin.4 bin liraya hurdayı mal ettim. Ocak ayının başında teslim alacağım inşallah. Park honda İstanbul. Tabi bir de İstanbul yolculuğu var. Ekstra bişey vermediler bi paspas. Bu arada 2500 liraya cam filmi kaput koruma ses yalıtımı seramik kaplama nasıldır arkadaşlar tavsiye eder misiniz
Daha önce servisin uygulamalarını görüp kalitelerini bilmiyorsanız bence bu uygulamaları güvendiğiniz bir yere daha uyguna yaptırabilirsiniz bence.
Açıkçası servislerin boya koruma tarzı uygulamalarına pek güvenemiyorum.

Daha önce servisin uygulamalarını görüp kalitelerini bilmiyorsanız bence bu uygulamaları güvendiğiniz bir yere daha uyguna yaptırabilirsiniz bence.
Açıkçası servislerin boya koruma tarzı uygulamalarına pek güvenemiyorum.
Teşekkür ederim peki ses yalıtımı konusuna ne diyorsunuz test sürüşünde baya gürültü hissettim yalıtım işe yararsa yaptırmak isterim

Teşekkür ederim peki ses yalıtımı konusuna ne diyorsunuz test sürüşünde baya gürültü hissettim yalıtım işe yararsa yaptırmak isterim
Yine önceki mesajda dediğim gibi servisin uygulamaları sadece bu işi yapan yerler kadar kaliteli olmuyor bence, eğer yalıtımdan kastı sadece teker içleri ve tabanı pütürletmekse bunun için ne kadar fiyat istediklerini sorun. Fiyat olarak kafanıza yatıyorsa yaptırın. Bence bayiye girmeden önce aynı uygulamaları yapan ve çevrenizde tavsiye edilen bir uygulama merkezine giderek, fiyat alarak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olarak gitmeniz en mantıklısı olacaktır. Böylece işlemleri kıyaslayabilirsiniz.
Ayrıca yalıtım konusu tek kademeli bir işlem değildir, yani sadece çamurluk içine pütür aracın sessizliğine bence istenen seviyede katkıda bulunmaz, asıl araç için bitüself yada stp tarzı iç izolasyon uygulamaları daha gereklidir.

Son düzenleme:
Çok İyi fiyata almissin bence şu ara ki fiyatlarda göre

geçen hafta bin km bakıma gittiğimde dizel otomatik 139 bin TL yazıyordu şimdi haberlerde gördum 136 ya inmiş ,pazarlık vardır belki yine Bursa inallar da dizel otomatik elegance modeli.1121287218.jpeg

FC5_ELEGANCE_CVT

Geri