Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Eğer sıfır faizle birlikte veriyorsa dizel arayanlar için bence oldukça güzel bir fırsat.
Mustafa bey var orda ,düşünen olursa bende sınırları zorlayıp fiyat alabilirim ,sıkıştırınca biraz daha düşüyorlar : )

FC5_ELEGANCE_CVT

Yine ayni bayinin sitesine girdim ,Eco executuve paketi 135 bin artı 30 bine 12 ay sıfır faiz varmış ,dizel de sıfır faizli kredi yazmıyor.

dizel otomatik elegance 136 bin

Eco executuve 135 bin TL + 12 ay sıfır faiz 30 bin TL ye

Honda inallar kampanya yazınca google ye üstte çıkıyor detaylara bakabilirsiniz ,arayıp fiyatta alabilirsiniz ,farklılık gösteriyor .

FC5_ELEGANCE_CVT

Yine ayni bayinin sitesine girdim ,Eco executuve paketi 135 bin artı 30 bine 12 ay sıfır faiz varmış ,dizel de sıfır faizli kredi yazmıyor.

dizel otomatik elegance 136 bin

Eco executuve 135 bin TL + 12 ay sıfır faiz 30 bin TL ye

Honda inallar kampanya yazınca google ye üstte çıkıyor detaylara bakabilirsiniz ,arayıp fiyatta alabilirsiniz ,farklılık gösteriyor .

FC5_ELEGANCE_CVT

Bence dizele 40bin sıfır faizde var.
Honda Türkiye'nin sitesinde kampanya kısmında şöyle bir yazı var çünkü,
Bireysel müşterilere kullandırılacak 30.000 TL %0 faiz oranı ile 12 ay vadeli eşit taksit ödemeli kredi için tahsis ücreti 157,50 TL, toplam geri ödeme tutarı 30.000 TL olmaktadır ve sadece Civic Sedan Benzinli, Civic Sedan ECO ve Civic Hatcback Benzinli model araçlar için geçerlidir.
• Bireysel müşterilere kullandırılacak 40.000 TL %0 faiz oranı ile 12 ay vadeli eşit taksit ödemeli kredi için ise tahsis ücreti 210 TL, toplam geri ödeme tutarı 40.000 TL olmaktadır ve sadece Civic Sedan Dizel ve Civic Hatchback Dizel model araçlar için geçerlidir.

Bence dizele 40bin sıfır faizde var.
Honda Türkiye'nin sitesinde kampanya kısmında şöyle bir yazı var çünkü,
Bireysel müşterilere kullandırılacak 30.000 TL %0 faiz oranı ile 12 ay vadeli eşit taksit ödemeli kredi için tahsis ücreti 157,50 TL, toplam geri ödeme tutarı 30.000 TL olmaktadır ve sadece Civic Sedan Benzinli, Civic Sedan ECO ve Civic Hatcback Benzinli model araçlar için geçerlidir.
• Bireysel müşterilere kullandırılacak 40.000 TL %0 faiz oranı ile 12 ay vadeli eşit taksit ödemeli kredi için ise tahsis ücreti 210 TL, toplam geri ödeme tutarı 40.000 TL olmaktadır ve sadece Civic Sedan Dizel ve Civic Hatchback Dizel model araçlar için geçerlidir.
Bursa İnallar iyi fiyat veriyor gerçekten.. 135.900 eco executive için iyi rakam bu rakamı bulmak zor artık

VTR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çiftkurtlar a bugün 1000 bakımı için uğradım. Aracın fiyatı ne durumda sorayım dedim. FC5 executive eco 137 bin fiyatı aldım.

Gökhantk

Arkadaşlar merhaba. geçen haftasonu pazar günü honda park'tan executive eco satın aldım. 135bin lira. seramik kaplama ve cam filmini 1500 tl'ye yaptırdım. kredi de kullandım 30bin sıfır faiz kullandım. Söyledikleri rakamda indirim yapmadılar.

Arkadaşlar merhaba. geçen haftasonu pazar günü honda park'tan executive eco satın aldım. 135bin lira. seramik kaplama ve cam filmini 1500 tl'ye yaptırdım. kredi de kullandım 30bin sıfır faiz kullandım. Söyledikleri rakamda indirim yapmadılar.
Hayırlı uğurlu olsun güzel ? fiyat

Geri