Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FB7 2015
Bizde eleştiriyoruz. Çünkü arabamızı satsak yerine alabileceğimiz araba yok. En kötü araba olmuş 200 bin lira. Aslında aynı şeyleri niyet ediyoruz ama farklı şekillerde ifade ediyoruz.
Düşsün bütün piyasa düşsün hatta yarı yarıya insin bütün fiyatlar yine passat 150 ye satılsın megane 80 e satılsın corolla 100 e satılsın canıma minnet.
Ama bu piyasa bu şekilde bir standarta oturmuşsa kimse kusura bakmasın civici yedirmem kimseye.

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İyi de hocam siz meseleyi yanlış anlıyorsunuz derdimiz civicle değil ki hepsi için geçerli burası Civic forumu olduğu için Civic üzerinden tartışma oluyor,yani tüm arabalar şu an liste fiyatı olarak ederinin çok üstünde nasıl ki Honda Eco elegans için kafadan 20000 iniyorsa diğerleri de iniyor,inmek zorundalar,zaten piyasada bayilerde araç çoktu ama vermiyorlardı yani otv

Aracınız
Diğer Markalar
Merhabalar 3 aydır toyota corolla flame x beklerken yüzde 80 vergi dilimine takılmasından diğer versiyonlarında isteklerimi karşılamamasından ötürü dün ani bir kararla İzmit Honda bayine gittim sıfır plakasız sıfır son kalan füme eco elagance civic için 250 bine anlaştım bugün teslim aldım çok hızlı bir şekilde Hondalı oldum hayırlısıyla..

Aracınız
Civic FC5 2019
"Meseleyi yanlış anlıyorsunuz" diyorsunuz ama siz daha baştan bizim dile getirdiğimiz meselenin ne olduğunu anlamamışsınız.
Niyetimi yukarıdaki mesajlarımı okuyanların adaletine bırakıyorum.
Size karşı yazılmış son mesajım amacım tartışmak değil.
Hürmetler
Hayırlı uğurlu olsun hocam dedik inandiramadik, ısrarla düşmez dediler...

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri