Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Honda CRV
Şahsi görüşüm, bayiler ellerinde beklettiklerini 250 260 bandında satacak. Fabrikadan yeni siparişlerde yine 290 300 bin bandına her türlü satılacak bu araçlar. Gidipte 220 230 binlere sıfır almak hayal...

Aracınız
Civic FB7 2015
Yo tartisilacak bir durum yok zaten burası Civic forumu ve kim ne kadar uyguna alırsa o kadar faydamız olur,şimdi bayilerin elindeki ve galerilerin elindeki tüm araçlar ÖTV yüzde elli iken saklandı dilim yüzde seksen olunca satarız diye,yani ellerindeki araçlar zaten ortalama 220-230 aralığında maliyeti olan araçlar,adamlar 250ye dahi satınca muhteşem kar elde ediyorlar...yıl sonu geldi ve uyanıklık yapıp biton araç sakladılar ellerinde kalırsa 240a kadar insanlar çok rahat alır

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu yazılanları görünce aklıma ofisten bir arkadaşım var o geldi ben 160.000 e geçen sene kasım ayında eco elegance almıştım sonra fiyatlar fırladı 5-6 ay sonra 230.000 binlere çıktı.
Sonra devlet çok büyük ötv indirimi yapacak muhabbeti döndü bizim arkadaş 130.000 tl ye düşecek Honda civic fiyatları deyip seviniyordu :D Bende kendisini o fiyatlara düşsün ben 1 tane daha alırım diyordum. Sonra fiyatlar 280.000 e çıktı :D Demem o ki fazla hayal kurmamak lazım Türkiye şartları ve gerçekleri ortada.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu yazılanları görünce aklıma ofisten bir arkadaşım var o geldi ben 160.000 e geçen sene kasım ayında eco elegance almıştım sonra fiyatlar fırladı 5-6 ay sonra 230.000 binlere çıktı.
Sonra devlet çok büyük ötv indirimi yapacak muhabbeti döndü bizim arkadaş 130.000 tl ye düşecek Honda civic fiyatları deyip seviniyordu :D Bende kendisini o fiyatlara düşsün ben 1 tane daha alırım diyordum. Sonra fiyatlar 280.000 e çıktı :D Demem o ki fazla hayal kurmamak lazım Türkiye şartları ve gerçekleri ortada.
Arkadaş fazla iyimser davranmış, geçen sene Ekim ayında 158. Bine Eco excutiv aldım.bu sene Eylül sonu 252 bine sattım, 40 yıl düşünsem böyle bir şey aklıma gelmez Ekim başı arabasız kalmmama adına 2020 kozmik mavi Eco excutive 270 bine aldim o tarihlerde resmi fiyat listesi 232 tbin TL idi kendi arabamı o fiyata satmasaydim 270 bine almazdım niye aldım derseniz %80 ÖTV diline gireceğini biliyordum o yüzden tabi kfndi

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaş fazla iyimser davranmış, geçen sene Ekim ayında 158. Bine Eco excutiv aldım.bu sene Eylül sonu 252 bine sattım, 40 yıl düşünsem böyle bir şey aklıma gelmez Ekim başı arabasız kalmmama adına 2020 kozmik mavi Eco excutive 270 bine aldim o tarihlerde resmi fiyat listesi 232 tbin TL idi kendi arabamı o fiyata satmasaydim 270 bine almazdım niye aldım derseniz %80 ÖTV diline gireceğini biliyordum o yüzden tabi kfndi
Kusura bakmayın internet giiti yazım yar kaldı
Tabi kendi aracımı 252 ye satmam buna sebep oldu, kaybim var mı yok neden 18 bin TL ye aracimi sifrladim ,ben sattığım makyajsız olandi, alırken makyajlı arasında 9 bin TL fark vardı yani 10 bin TL ye aracı sifirlamid oldum. Hükümet ÖTV indirimine giderse fiyatlar bir miktar geri gelebilir ama bu seçenekte 2021 yilnli da olur o zamanda araçlar zaten zam gorecginden bugünkü seviyeler anca iner tahmin ediyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar 2 ay önce 8 bin km aracımı 243.5 satmıştım şimdi bana hiç kimse o fiyata bu aracı aldıramaz max 235 veririm oda km max 7000 olur bu balon patlıyacak kaçarı yokkk. Bu paraları bu araca bağlayacağınıza mevduata koyun gitsin ayda temiz 3 bin getirir. Yada borsada değerlendirin. Bu arada aracı 193,700 almıştım. Sen ne yaptın peki diye soranlara ise cevabım aldım bir banka hissesi keyfime bakıyırum. Hayırlı geceler. Yok trafiği yok mtvsi yok benzini yok araba böle süper yok bu parayı bu paralardan daha fazla eder. Arkadaşlar teneke parçası bu sizi gitmek istediğiniz yere götürüyor. Takside bunu yapıyor

Bitcoin alırım daha iyi. Şu an 1.5 bitcoin eder ortalama, seneye aralikta bu post altina cevap olarak devam ederim :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar
Düşecek diyen ve daha fazla düşmez diyenler bu işin altında ARZ - TALEP MESELESİ yatar düşmesi iyi oldu insanlar bayilerden alabiliyor düşmesi iyi oldu STOKLAYANA GÜZEL KAÇIYOR
şimdi bir diğer taraf düşmesinciler onlarda benim gibi bindiklerine saysınlar ???

Hürmetler

Aracınız
Civic FD6 2010
Önemli olan mesele bence uygun fiyatlı satılan araçların hangi araçlar olduğu.

Bayilerin veya galericilercilerin araç fiyatının 220 bin olduğu dönemde stoklanan araçların mı yoksa şuan yeni üretim taze araçların mı olduğu.

220 binken stoklanan araçlarsa 260 a exe de verse zaten zarar etmiyor.
Yeni üretim araçsa (ki sanmıyorum) bu işi nasıl beceriyor da yüksekten aldığını düşük fiyattan satıyor bunu anlamak lazım.yalovadaki ilanı ariyoruz adam abi araç İstanbul'da falanca bayide ordan alcan arabayı diyor. Ne alaka?
2020 Kasım-aralıkda üretilen Civic sedanlarda arka koltuk emniyet kemer uyarı sistemi eklendi. İlanda ucuza satılan araçların stoklanan arac olup olmadığı sorunca buradan anlaşılabilir.
Keşke tüm arabaların fiyatları düşse de hiç mesele olmasa.

Geri