Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam arka klima ünitesi en ucuz 3500tl. Kablosuz şarj 900tl gibi. Mis gibi bayide yaptırmışsınız işlemleri. Dolu bir araç keyifle sürün rakam gayet iyi takılmayın derim :)
Herkese Merhaba , İsmim Can İzmirden katılıyorum aranıza . Mart ayı başında 265 e eco elagance aldım ekstralar (siyah ön panjur,ön arka flap,marşpiyel eki ve kapı çıtaları,siyah krom cam çıtası,balıksırtı anten , kablosuz şarj,sağ kör nokta aynası, arka havalandırma ızgarası, kaput amortisörü,otomatik bagaj amortisörü , arkalar led stop yapıldı,ön uçak sis ledi ve arka y sis ledleri , ışıklı arka difüzör, seramik,izalasyon , cam filmi, paspas ve bagaj havuzu )

Şimdi fiyatları görünce biraz yüksek geldi aldığım rakam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese Merhaba , İsmim Can İzmirden katılıyorum aranıza . Mart ayı başında 265 e eco elagance aldım ekstralar (siyah ön panjur,ön arka flap,marşpiyel eki ve kapı çıtaları,siyah krom cam çıtası,balıksırtı anten , kablosuz şarj,sağ kör nokta aynası, arka havalandırma ızgarası, kaput amortisörü,otomatik bagaj amortisörü , arkalar led stop yapıldı,ön uçak sis ledi ve arka y sis ledleri , ışıklı arka difüzör, seramik,izalasyon , cam filmi, paspas ve bagaj havuzu )

Şimdi fiyatları görünce biraz yüksek geldi aldığım rakam

Al-sat yapmayacaksınız fiyata takılmayın.keyfini sürün.Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.fazla değil yaza fiyatların nerelere geldiğini göreceğiz.

İbrahim

Aracınız
Civic FC5 2019
Aralık sonu ,ocak başı seat Ibiza aldık. 171 den kampanya ile 161 e düşmüş ihtiyaçta hasıl olmuş. 2.el piyasası zaten aman vermiyor alalım dedik. 1 hafta sonra 154 e düşürdüler fiyatı. Kimse zorla aldırmadı bize tabiki.
Bizim Honda da olan fiyat belirsizliği diğerlerinde de var.
Ben aracımı ekim 2019 da 161 e aldım. Megane dizel icon otomatik full ekstarlı 171 e pazarlık ettik. Hondayı çok beğendiğim için tercihi hondadan yana yaptık. Şimdi Megan ın yanına yaklaşılmıyor.

Aracınız
Diğer Markalar
Herkese selamlar. Honda civic alma arifesindeyim ve engelli indirimli 1.6 Eco Executive için birkaç yerden fiyat aldım. Araç üzerinde sportpack var dediler. Bu normalde araç da yokta sonra mı ekleniyor. Liste fiyatına dahil mi ? Hiç bir yerde bu bilgi yok. Bilgisi olanlardan yardım istiyorum.185-190 bin fiyat aldım. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese selamlar. Honda civic alma arifesindeyim ve engelli indirimli 1.6 Eco Executive için birkaç yerden fiyat aldım. Araç üzerinde sportpack var dediler. Bu normalde araç da yokta sonra mı ekleniyor. Liste fiyatına dahil mi ? Hiç bir yerde bu bilgi yok. Bilgisi olanlardan yardım istiyorum.185-190 bin fiyat aldım. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
Merhaba, muhtemelen spor paket demek istediler;difüzör,balık sırtı anten,kapı dışı çıtalar, ön arka tampon lipi...Hepsi 1000-1500 liraya hallolacak plastik malzeme.Ötv muafiyetli araç için D segment yada SUV araçlardan da fiyat almanızı tavsiye ederim,şuan Honda'nin fiyat politikası gerçekten rezalet,sıfır Eco exe 315 bin muafiyetsiz alsak bayiden çıktığı gibi 50 bin zarar yazar...İhtiyaç,beklenti ve kullanım alışkanlıklarınızı bilmemekle beraber ÖTV oranı yüksek araçlardan daha güzel seçenekler olabilir,her bayiden fiyat istemeyi de ayrıca ihmal etmeyin... (Sadece ikamet ilinizle sınırlı kalmayın ,tüm marka ve modeller için...)

Aracınız
Diğer Markalar
Ötv muafiyetinde tüm vergiler dahil 330 bin sınırı var. D segmentin de alabildiğim araba en boş model passat. Honda'nın bu modeli bana baya bir dolu geldi o yüzden üzerine düştüm açıkçası. İzmir'den bir bayi 190 bin dedi, Samsun'dan bir bayi 185 dedi. Şu anda araştırmaya devam ediyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ötv muafiyetinde tüm vergiler dahil 330 bin sınırı var. D segmentin de alabildiğim araba en boş model passat. Honda'nın bu modeli bana baya bir dolu geldi o yüzden üzerine düştüm açıkçası. İzmir'den bir bayi 190 bin dedi, Samsun'dan bir bayi 185 dedi. Şu anda araştırmaya devam ediyorum.
Bayiler ÖTV limitine indirme konusunda ayar çekebiliyor,misal şuan Eco elegance liste fiyatına bakarsak yüzde 80 ÖTV diliminde duruyor ama esasen yüzde 50 ÖTV ile satışı gerçekleşiyor,yine de sormakta fayda var kanaatimce diğer marka modeller içinde.Geçenlerse bir grupta, arkadaşımız 190 bine 508 aldığını yazmıştı, yanlış hatırlamıyorsam.Umarım hakkınızda hayırlısı olur,keyifle kullanırsınız.

Aracınız
Eğer engel durumu fiziksel ya da ortopedik bir neden kaynaklanıp engelli kişinin aracını seyahat halinde bagaja koymayı gerektiriyorsa uzak durun derim. Aracın bagajı matematiksel olarak yüksek bir hacime sahipken bagaj kapağının liftback şeklinde kullanım imkanına sahip olmaması pratikte işinizi zorlaştıracaktır.

Geri