Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Amerikada yaşayan biri zaten dolarla maaş alıyor. Bu ülkede istediği araca rahatlıkla ulaşabiliyor. Araçlarını getirenlerin çoğu araçlarını Amerikada bırakacak güvenli ücretsiz bir yer olmadığı için getiriyor. Ya da tamamen hava atıp ego tatmin etmek amaçlı...

+ olarak Amerika'da 6 ay yaşayıp çalışma belgesi olan bir kişi 2 yıllığına aracını bura getirse araca nasıl bibecek? Amerika her 6 ayda bir ülkeye giriş çıkış isteyecek, vereceği uçak parası vs düşününce çokta mantıklı değil.

Bahsettiğim Amerika vatandaşlığı olmayanlarlar için. Vatandaş olan istediği aracı koyar gemiye getirir aracını ama dediğim gibi bu insanlarında maaşı dolarla zaten.

Nereden mi biliyorum, yakın akrabalarımdan.

Ben dövizle para kazanıp Türkiye'ye yabancı plakalı araç getirenleri anlamıyorum. Bir kere kaza anında sigorta başlı başına sorun yaratıyor.

Yabancı plakalı aracı araç sahibi ya da vekalet vereceği 1. Derece yakını ülkemizde kullanabilir.

Velhasıl konu başka yere evriliyor. Konuya devam :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2022 Honda Civic ilk kez bir Turk gozunden

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2021 model temmuz girişli hb sport + aracımı 22 gün önce 355 bine peşin olarak aldım 13 bin tllik aksesuar ve mini buz dolabı verdiler. 2018 exe benzinli fc 5 faciasından sonra hayalimdeki arabayı aldım mutluyum

Aracınız
Civic FC5 2020
2021 model temmuz girişli hb sport + aracımı 22 gün önce 355 bine peşin olarak aldım 13 bin tllik aksesuar ve mini buz dolabı verdiler. 2018 exe benzinli fc 5 faciasından sonra hayalimdeki arabayı aldım mutluyum

Hayırlı olsun hocam. Yalnız eski aracınız için neden facia dediniz ?

Aracınız
Civic FC5 2019

Honda facia yaşayıp hondaya neden döndünüz?

Honda facia yaşayıp hondaya neden döndünüz

Atmosferik araç bence artık tarih oldu müzelik. P/f olarak birde kar amaclı aldım.yuzde 30 otvli 125.900 tl idi. 3 yıl sonra ise 258 bine sartım 17 bin kullandım.2.aracımdı gerci.lakin fc5 kasa atmosferik ünite eşittir faica

Aracınız
Civic FC5 2019
Atmosferik araç bence artık tarih oldu müzelik. P/f olarak birde kar amaclı aldım.yuzde 30 otvli 125.900 tl idi. 3 yıl sonra ise 258 bine sartım 17 bin kullandım.2.aracımdı gerci.lakin fc5 kasa atmosferik ünite eşittir faica

Binerken süper sattıktan sonra facia:)

Aracınız
Civic FC5 2017

millet keyfinden binmiyor atmosferik araçlara. ülkemizdeki araç fiyatlarından haberiniz yok sanırsam. alım gücü denen bir gerçek var. sport + alacak maddi imkanınız olmasaydı fc5 hakkında daha doğrusu atmosferik araçlar hakkında böyle bir fikir beyan edebilecekmiydiniz.

Binerken süper sattıktan sonra facia:)

IMG_3333.JPG super olan bu birader. Kar amaclı aldım ama sahinde de selektör yedim 10 tl benzinde yaktım tercih meselesi gaz icin arac almam ben kimse beni günümüz fiyatlamdırnasında 300 bine sahin arkasında gas kuyruguna sokamaz

millet keyfinden binmiyor atmosferik araçlara. ülkemizdeki araç fiyatlarından haberiniz yok sanırsam. alım gücü denen bir gerçek var. sport + alacak maddi imkanınız olmasaydı fc5 hakkında daha doğrusu atmosferik araçlar hakkında böyle bir fikir beyan edebilecekmiydiniz.

Sanırım siz matematik ve ülke gerçeklerinden biraz kopuksunuz. 12 tl gaz artı ben ile 7.2 lt benzin arasındaki fiyat farkı ortada.Dediğim gibi ötv indirimi kur alıp başımı giderken faize pisliğe bulaşmadan bir yatırım yapmam gerekti fc5 aldım binilcek araç mı iyi güldürdünüz

Geri