Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Sanırım siz matematik ve ülke gerçeklerinden biraz kopuksunuz. 12 tl gaz artı ben ile 7.2 lt benzin arasındaki fiyat farkı ortada.Dediğim gibi ötv indirimi kur alıp başımı giderken faize pisliğe bulaşmadan bir yatırım yapmam gerekti fc5 aldım binilcek araç mı iyi güldürdünüz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam madem Civic binilecek araç değil neden bu foruma gelip nispet yapar gibi hem arabayı yerip aynı aracın turbo versiyonunu alıyorsunuz? Madem kâr için yaptınız bunu bu foruma gelip söylemenize ne gerek var? Oturun çevrenize anlatın. Burası aracını iyisiyle kötüsüyle sevenlerin ve birbirine yardımcı olmaya çalışanların yeri. Aracını satıp laf söyleyip nispet yapanların yeri değil.

Aracınız
Honda CRV
Ekli dosyayı görüntüle 265936 super olan bu birader. Kar amaclı aldım ama sahinde de selektör yedim 10 tl benzinde yaktım tercih meselesi gaz icin arac almam ben kimse beni günümüz fiyatlamdırnasında 300 bine sahin arkasında gas kuyruguna sokamaz

şahinden selektör yiyorsan araçtan önce şoförlüğünü sorgulaman lazım ama neyse.. Tartışmaya gerek yok.

Konu bayiden alınan fiyatlar konusu , bence dışına çıkmaması gerekiyor

Aracınız
2 tane aracım var biri alman grubunun premium segmenti diğeri Honda. Şu aldığınız aracında neredeyse şu an sıfırı iki katı fiyatta üstelik. 2021 martta almıştım O 1 lira yakıyor Honda bunun yarısı kadar yakıyor. LPG kullanmak kötü bir şey değil hem doğayı daha az kirletirken hemde cebimden daha az para çıkması sevindirici oluyor. Performans istediğimde de ufak dokunuslar sayesinde 130 hp nin hakkını veririm korkmam düz yol gazcısı değilim gencim bu yüzden gözüm karadır. Fakat ifade ediş çok önemlidir.

Facia diyen sayın arkadaşıma itafen bolu izmit arası tüplü ve öfkeli bir 200 Km hızada bagaj full ve 5 kişi araçta hiç şahin göremedim . Demekki şöförlük burada devreye giriyor. Yaşım icabı hız yapan birisi de değilim aracın yakıt performansı ve gidişi beni şu ana kadar üzmedi. Aracımdan gayet memnunum. Eski bir skodacı olmama ( 2008 2013 octavia 2014 yeti ) hondaya hep teneke gözü ile bakıyordum. İlk hondamı 2019 da aldım benzin li idi bu devirde hız ve benzin keseniz dolu olsun derim. Şu an 2020 eco elegance kullanıyorum ve yakıt performansından gayet memnunum varsın atmosferik olsun.

asla ve asla hızı önermiyorum hız = Felaket lütfen dikkatli olunuz yazım biraz tezat içerebilir kabul ediyorum neden bu hızı yaptınız der gibi .

gunesec

Özel Üye
Zaman zaman geliyor böyle böyle misafirler. Pat küt konuşup gidiyorlar. E arkadaş madem memnun değilsin neden buradasın, madem buradasın neden milletin kullandığı bindiği aracı kötülüyorsun. İstediğini söyleyen istemediğini işitir. Pek çok forumdayım, her forumda var böyle arkadaşlar. Yolları açık olsun. ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Atmosferik araç bence artık tarih oldu müzelik. P/f olarak birde kar amaclı aldım.yuzde 30 otvli 125.900 tl idi. 3 yıl sonra ise 258 bine sartım 17 bin kullandım.2.aracımdı gerci.lakin fc5 kasa atmosferik ünite eşittir faica

hakan3416 = FACİA ÜYE

Aracınız
Civic FC5 2019
Konuyu biraz okudum hakan3416 şaçmalamış yetmemiş bir daha honda aldım diye kendini gülünç duruma getirmiş valla bravo honda binip sevmeyen bile gene honda alıyor memlekette çünkü herkes sorunsuz araç seviyor herkes honda binmek istiyor artık netleşmiştir konu koca forum zaten satıp gene honda alıcam diye hiç düşünmüyordu hakan3416 yı bekliyordu

Geri