Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Evet şimdi fiyatlarda son durum nedir arkadaşlar...
Ben 8 kasımda sivas bayiden aldim elegance eco otomatik 35000 tl sıfır faizli 15 ay kredi kullandim.araca krom akasesuarlar difuzor bir kac parca daha ekleme ve seramik kaplamayla 121000 e aldim fiyat nasil sizce arkadaslar

HUAWEI RIO-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben 8 kasımda sivas bayiden aldim elegance eco otomatik 35000 tl sıfır faizli 15 ay kredi kullandim.araca krom akasesuarlar difuzor bir kac parca daha ekleme ve seramik kaplamayla 121000 e aldim fiyat nasil sizce arkadaslar

O zamana göre yüksek fiyat gibi biraz daha düşük fiyata alanlar var Kasım ın ilk günlerinde

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Saglik olsun oyleyse ocakta sonucta baya bi fiyat bindirecekler ötv indirimi son bulunca bu zamanda alan kimse zarar etmez bence

Aynen öyle hocamm bende fb7 var suan elimde nakit olsa kesinlikle alırım. Ocaktan sonra fiyatlarda artış olur ama yaza doğru da ilk geldiği zaman ki fiyatlarına dönecek gibi dolar euro baya geriliyor..

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ötv olmasa da dolar uçmasın elegance oto lpg seneye bu zamanlar bayiden 120 bine rahat alınır. Zira bu başlık altında Ekim ayında 115 küsüre alan arkadaşlar olduğunu gördüm. Fb7 sahibi olarak ben de çok düşündüm almayı ama borca girerek birşey sahibi olmayı sevmiyorum. Ya seneye alırım ya da çıkarsa ondan sonraki sene, yeni kasasını alırım inşeAllah. Allah aracı alan arkadaşlara kaza bela vermesin. Güle güle binin.

LG-H870S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ötv olmasa da dolar uçmasın elegance oto lpg seneye bu zamanlar bayiden 120 bine rahat alınır. Zira bu başlık altında Ekim ayında 115 küsüre alan arkadaşlar olduğunu gördüm. Fb7 sahibi olarak ben de çok düşündüm almayı ama borca girerek birşey sahibi olmayı sevmiyorum. Ya seneye alırım ya da çıkarsa ondan sonraki sene, yeni kasasını alırım inşeAllah. Allah aracı alan arkadaşlara kaza bela vermesin. Güle güle binin.

Bende borca girmeden biseyin sahibi olamadigim icin borca girdim faizsiz kredi kampanyasinida kacirmak istemedim yoksa eski aracimda fb7 idi 2012 model manueldi arada iyilestirmeler var ama cokta ucurum yok aralarinda Allah herkese iyi gunlerde kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin

Aracınız
Civic FC5 2018

Ben hiç öyle olacağını zannetmiyorum maalesef.Her geçen yıl daha da üstüne koyuyor..Seneki fiyat 160 olur ötv indirimiyle 140 a verilir.. :)

Geri