Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Memlekette herşey değişiyor, dolar artınca, hurda teşviği kalkınca bide civicler ithal gelince, bu fiyatlarada alamayız bence..
Hocam devlet araç firmaları ağlıyor diye bir kredi kolaylığı sağladı ama Honda aradaki tüm farkı araç fiyatlarına yansıttı. Örneğin Toyota'da böyle bir uygulama yok fiyatlar 2 aydır aynı.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bu fiyatlara araç satabileceklerini hiç zannetmiyorum. Mart ayında 125.000 olan eco elegance'a kimse şu an 160.000 vermez.

Satar satar, hemde yok satar. 125 lira iken bu araç bu parayı yapar mı diyenler, 140-145 liralara aldılar, peynir ekmek gibi satılır, görürsünüz. İsterseniz herhangi bir bayiye gidin verin 155'e alayım diye, bakın satacaklar mı?

Aracınız
Civic FC5 2020
Martta satilan arabayla su anda satilan araba ayni mi ? Bir arastirin derim.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Şubat ayında 119 bine aldığım 2019 eco elegance. şimdi makyajlıı olarak 160 bin tl.... Türkiye şartlarında her zaman arabayı erken alan karda olur, ne kadar geç alırsan o kadar zarardasın. Hurda teşvikide bitiyor şurda 2 ay sonra. Bakalım bizi neler bekliyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Şubat ayında 119 bine aldığım 2019 eco elegance. şimdi makyajlıı olarak 160 bin tl.... Türkiye şartlarında her zaman arabayı erken alan karda olur, ne kadar geç alırsan o kadar zarardasın. Hurda teşvikide bitiyor şurda 2 ay sonra. Bakalım bizi neler bekliyor

Hocam makyajlı kasayı bir tarafa bırakırsak ÖTV indirimi sebebiyle dediğiniz rakamlara araçlar alındı, ÖTV indirimi olmasa 130 dan aşağı alınmazdı zaten. 135 bandında giderdi zaten makyajsız eleganclarda 138 139 gibi fiyatlarla satıldı Temmuz Ağustos’ta. Makyajlı kasanın şu an 158 160 lara satılıyor olması ise hakkaten skandal.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Screenshot_20191010_205218_com.google.android.apps.docs.jpg
Hocam makyajlı kasayı bir tarafa bırakırsak ÖTV indirimi sebebiyle dediğiniz rakamlara araçlar alındı, ÖTV indirimi olmasa 130 dan aşağı alınmazdı zaten. 135 bandında giderdi zaten makyajsız eleganclarda 138 139 gibi fiyatlarla satıldı Temmuz Ağustos’ta. Makyajlı kasanın şu an 158 160 lara satılıyor olması ise hakkaten skandal.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Screenshot_20191010_205218_com.google.android.apps.docs.jpg
Valla hocam örneğin İngiltere'de en full dizel otomatiği 27.000 €. Asgari ücretlinin 12-13 maaşı. Ben bir öğretmen olarak 1.5 yıldır Kemal Sunal'ın camın arkasından tavuğa ekmek bandığı gibi bakıyorum arabaya ? devlet güzel bir şey yapıp faiz indirimi yaptı fırsatçı bayiler şak diye devletin feragat ettiği aradaki ücreti fiyatlara yansıttı. Hala bunu yok makyajlı kasa yok şöyle diye savunan var. Bizim milletimizin tamahkarlığı, kabullenişi hakkında tez yazılır vallahi. Ne diyeyim mğstehak galiba. Screenshot_20191010_205218_com.google.android.apps.docs.jpg

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar şahsi düşüncem elbette fiyatlar yüksek .fakat diğer markalarla karşılaştırırsanız hondanın fiyatları şuan için iyi durumda.fiyatları sürekli takip ediyorum bu son zamlara kadar en az fiyat artışı olan hondaydı.tabi birde toyota var.aracımı 2017 de aldım.bütün markaları araştırdım.hepsinin fiyatlarını aldım.ve iki yıl sonra bugün baktığımda gerçekten bu üreticiler artık hayal dünyasında yaşamaya başladılar.

arkadaşlar renault sembol sedan ne ara 130 bin oldu ne ara 130 binlik araba oldu.diğer modellerini saymıyorum bile onlarda göklere doğru gidiyorlar.fiat da bir ara sapıttı renaultla yarışa giri satışlar durdu şuan orta düzeyde.
diğer markaları sanırım örnek vermeme gerek yok.60 bin liraya satılan araba iki katını iki yılda geçmişse sözlerde malesef kifayetsiz kalıyor.amacım hondayı savunmak değil.şahsen iki yılda vardığım kanı artık sıfır araç işi zengin işi.orta düzeyin alabileceği araçları uçurdular fiyatları.

iki yıl öncesi fiyatlara ve bugüne döner isek benim aracım eco elegans ekim çıkışlı.fiyat 96000 di.şu an 190 lira ve üstü olması gerekiyor en basiti yerli üretimi örnek alırsak.alman arabalarına gelen aklı hayal zamları yazmıyorum bile.

amacım hondayı veya x markaları ne savunmak nede karalamak.ortam değerlendirmem şahsi görüşlerimdir.hepimizinde istediği fiyatların makul düzeye inmesi.artık sanmıyorumki günümüz türkiyesinde bu isteğimizde hayal olarak kalıyor.

Geri