Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2017
Bu işte bit yeniği var hayatımda ilk defa böyle bişeyle karşılaşıyorum bayiler araba vermiyor eskiden kampanya üstüne kampanya yaparlardi.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen öyle hocam ben alırken de öyleydi sıfır arac ıcın arastırma yaptığımda bunlar bnm peşime düşecek die zannediordum ama öle bişi yok sadece Adamın dediği ya alırsan al almassan da alma ..

Çok enteresan bir durum..

Bence ama bayıler bilerek satmıyor aracları alıp depoluyorlar sonrada faiz bınıp liste fiyatı guncellrnınce musterıye yağlıyor lar yada cok buyuk bir ekonomik kriz var bunu solemıyorlar ...

Bişiler dönüyor ama bılmıyorum..

Sadece hundai ler kolay satılıyor.. ve bulunuyor du en son sımdı durum nedır bılgım yok..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla sadece honda değil tüm araç bayileri kastırıyor şu an ya ekonomik kriz var zannedip stok yapmadılar yada alım gücü olmaz dediler Toyota o da aynı Almanlar eskeza senelerdir 2-3 ay gün veriyorlar hadi Honda nın belli sebepleri var İngiltere Türkiye deki fabrikaları kapatmak gibi ama diğerleri anlamsız eee birde ikinci el de adamlar sıfır bayinin üstünde fiyat veriyorlar böyle olunca kastırıyorlar şimdi kapata versek fiyat belli değil tamam olmasın diyorsunuz Mayıs ayı diyorlar ama yaz ve ya sonbahara doğru bence kuyrukları iner ama o zaman da zam eklerler diye düşünüyorum
Saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bayiye sordum ekonomik kriz bekliyorduk araçlar satılmaz sanmıştık o yüzden böyle oldu.
Bunun yanında işin tuhaf yanı aylık araç satışımızın en az olduğu sene ama aynı zaman da satış olarak rekor senelerimizden biri de bu sene dediler.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Aynı bayideki bir çalışan nisanda araç gelecek diyor diğer çalışan ise hazirana kadar tüm araçlar satıldı diyor.Nasıl bi iş bu arkadaş ya

Benim bir sorum olacak,daha düne kadar aracımda Bluetooth ile bağlantı yapılabiliyordu,şimdi hiç bağlantı göstermiyor ekranı sıfırladım yine aynı tel i görmüyor başka cihazda denedim yine aynı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri