Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Iyi geceler herkese. Temmuz ayinin basinda 204 bin tl ye civic eco elegance aracimin siparisini verdim. Ilk hafta 50 bin tl dunde 150 bin tl odedim ins bu hafta araci teslim alacagim. Ancak bugun liste fiyatlarini gorunce araci aldigimda 196.800 tl olan fiyat 192.800 e dusmus. Bu durumda ne yapmami omerirsiniz. Fiyatlar 1 temmuzdan itibaren gecerlidir diyor normalde benide kapsamasi gerekmezmi?

Iyi geceler herkese. Temmuz ayinin basinda 204 bin tl ye civic eco elegance aracimin siparisini verdim. Ilk hafta 50 bin tl dunde 150 bin tl odedim ins bu hafta araci teslim alacagim. Ancak bugun liste fiyatlarini gorunce araci aldigimda 196.800 tl olan fiyat 192.800 e dusmus. Bu durumda ne yapmami omerirsiniz. Fiyatlar 1 temmuzdan itibaren gecerlidir diyor normalde benide kapsamasi gerekmezmi?

bu hesaba göre sizinde aracınızı peşin olan kampanyalı fiyattan almanız gerekiyor. Yok eğer veremiyoruz derseler aracı almayın. Bayinin hilekarlığı ortaya çıkmış olur.

Arkadaşlar sadece peşin ödemede fiyat 193bin oluyormuş. Araç kredisi işin içine girerse fiyat 197bin lira.

Bayilerde araç yok. Bu iş sırada bekleyen ve henüz araç alamamış kişilerin işine yarayacak.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu indirim konusu ile alakalı Kayseri Honda bayisi ile görüştüm.
İndirimin sadece TEMMUZ ayı için geçerli olduğunu, bu ay içinde ellerinde araç olmadığını söyledi.
Zaten en erken teslimat tarihi, yeni siparişlerde, Türkiye geneli ağustos sonu, eylül veya ekim ayı.
O zaman bu indirimin amacı nedir ?

Bu indirim konusu ile alakalı Kayseri Honda bayisi ile görüştüm.
İndirimin sadece TEMMUZ ayı için geçerli olduğunu, bu ay içinde ellerinde araç olmadığını söyledi.
Zaten en erken teslimat tarihi, yeni siparişlerde, Türkiye geneli ağustos sonu, eylül veya ekim ayı.
O zaman bu indirimin amacı nedir ?
reklam tabiki

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri