Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Eylül de alcam büyük ihtimalle ama hala icimde bir korku var bir sey olacak ve alamicam diye benim konustugumda aksesuarsiz liste fiyati demisti haftada bir ariyorum eylül de bi supriz olmaz insallah
Eco elegance bence de güzel araba güncel fiyat teslim tarihi alan arkadaş var mı?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eylül de alcam büyük ihtimalle ama hala icimde bir korku var bir sey olacak ve alamicam diye benim konustugumda aksesuarsiz liste fiyati demisti haftada bir ariyorum eylül de bi supriz olmaz insallah

Hangi bayiden ne zaman sipariş vermistin hocam

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arabami bile sattim krediyi de faizler artmadan bir gün önce ihtiyac cektim 192 den alirim diye düşünüyorum

Elegance ile exe arasında 40.000 fiyat farkı oluştu honda buna bi çare bulmalı yoksa müşteri kaybı kaçınılmaz olacak

Arabami bile sattim krediyi de faizler artmadan bir gün önce ihtiyac cektim 192 den alirim diye düşünüyorum

Hocam hevesinizi kırmak istemem ama 4-5 bin lira bir zam gelcegini düşünüyorum eco elegance için nedeni ise excutive ecoya 4 kusur bir zam gelmiş ve 60 Lik vergi dilimine girdi

Elegance ile exe arasında 40.000 fiyat farkı oluştu honda buna bi çare bulmalı yoksa müşteri kaybı kaçınılmaz olacak
Çözümü bulmak çok zor degil Eco elegance içinde bu kurda 2 haftada bir zamlarla 60 lik vergi dilimine Eylül ortasında atar aradaki var 10 liraya düşer excutive 240 olur ,Eco elegancede 230 olur diye tahmin ediyorum çünkü her ay başı zam var

Geri