Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Ne şiş yansın ne kebap fiyatını ayarlıyorlar herhalde.Bu kadar sürer mi güncelleme.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Muhtemelen gözden geçirdikleri durum şu; Elegancelar indirim yiyecekken Executiveler zam yiyecek gibi duruyor eski fiyatlara göre. Burda stratejik bir karar vermeleri lazım tabi marjları müsaitse. Eski fiyattan bahsediyorum şu an; Executive'i 245 altına çekip indirime mi sokacaklar ya da Elegance i 245 üstüne çıkarıp zam mı yapacaklar. Çünkü biri indirim yer biri zam yerse aradaki fark çok açılacağından Executive satmaları mucize olur. Kimse almaz. Düşünsenize Elegance 215 bin Executive 280 bin olacak. O yüzden zam ya da indirimi ikisine de uygulayabilecekleri bir formül bulup ona karar verecekler.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar benim anlamadığım üç gündür bir fiyatı güncelleyemediler
Doluyu boşa koyuyorlar olmuyor boşu doluya koyuyorlar olmuyor herhalde
Devletimiz nasıl bir güncelleme yaptıysa koca firmalar işin içinden çıkamadılar Buda Türk’ün zekasını gösterir ?
Bu güncellemeyi ( zam mı )ben iki nedene bağlıyorum arkadaşlar 1-) Pandemi döneminde verilen kredilerle bazı kesim araçlarını olanı verip üst model alarak yeniledi lüks olarak tabii ki 2-) Volkswagen firmasının Manisa’da açacağı fabrikaya Ağır şartlar koşarak daha sonradan Türkiye’mizle Alay eder gibi Fabrika kurmaktan vazgeçtik demesi Tabi sadece VAG grubu değil ALMAN ARAÇLARI VE BAĞLI OLDUKLARI SEAT SKODA BMW MERCEDES RANGE ROVER BİNEK VE JİP ARAÇLARINDAN BAHSEDİYORUM Kİ AĞIRLIKTA BAKILINCA yollarımızda bu araçlar ağır basıyor bu olayın KARŞI BİR ATAK OLARAK YORUMLUYORUM bu iki konuda benim şahsi görüşümdür siyasi olarak yorumlamayalım lütfen

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2017
Muhtemelen gözden geçirdikleri durum şu; Elegancelar indirim yiyecekken Executiveler zam yiyecek gibi duruyor eski fiyatlara göre. Burda stratejik bir karar vermeleri lazım tabi marjları müsaitse. Eski fiyattan bahsediyorum şu an; Executive'i 245 altına çekip indirime mi sokacaklar ya da Elegance i 245 üstüne çıkarıp zam mı yapacaklar. Çünkü biri indirim yer biri zam yerse aradaki fark çok açılacağından Executive satmaları mucize olur. Kimse almaz. Düşünsenize Elegance 215 bin Executive 280 bin olacak. O yüzden zam ya da indirimi ikisine de uygulayabilecekleri bir formül bulup ona karar verecekler.
elegance zam yapacaklar göreceksiniz

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri