Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2017
Eğer dediğiniz fiyattan ay sonuna aracınızı alabilirseniz mucizevi bir iş yapmış olursunuz. Yok alamazsanız ozaman biraz sıkıntı. Zira 227 bine sattığınız eski aracınızı arayabilirsiniz. Yinede çok iyi fiyata vermişsiniz. Ben makyajsız 2019 eco elegancea 190 binden fazla vermezdim şahsen

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
makyajlı saattıgı arac

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Merhabalar,

Ben geçen hafta makyajlı hatasız 2019 Eco Elegance aracımı 227.500'e sattım. Daha sonra da Eylül sonu teslim olacak şekilde aynısının sıfırı için bir bayiye kaparo verdim 228.000 den.
Bir kumar oynadık ya hayırlısı bakalım. 2. eller bu hafta daha da yükseldi. Teslim alana kadar dokuz doğuracağız herhalde. 2020 bitmeden %80 kaçınılmaz son.

hocam aynı ay içinde aracı teslim ederim diyen hangi bayi bu ? Valla merak ettim. Hepsi kasıma gün verirken eylül ayı içinde sipariş alıp eylül içinde teslim edebilecek bayiden bende almak isterim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Durum aslında şöyle;
Bu gün sıfır almak isteyenlere bayiler Ekim - Kasım diyor. Ekim - Kasım içinde fiyat garantisi yok.
İnsanlar Eylül de araç teslim almak için Haziran ayından sıraya girdiler. Sıraya girdiklerinde bayiler 200 binin altında fiyat veriyordu. Eylüle gelindiğinde fiyatlar 230 lara yaklaştı. Bu durumda bütçesi olmayanlar bu günlerde almaktan vazgeçiyor. Onlardan biri muhtemelen bana kalmış olacak.
Sattığım araç 8000 km deydi. Şimdi sarı sitede insanlar ortalama 250 bin fiyat yazıyor makyajlı 2019 Eco Elegance için. Dolayısıyla alan arkadaş da bu durumdan kar etti.
Maalesef piyasanın durumu böyle.

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam o kadar yazıyoruz eldeki aracı satmayın diye sıfır araç için kapora verip sıraya yazılacaktınız. aracınız bayiye gelince siz de aracınızı satılığa çıkarırdınız ve araç eminim 3 4 saat içinde satılırdı. aracı sattıktan sonra gider yeni aracınızı alırdınız. yeni araç gelene kadar sanırım sizi eski araç 40 bin tl falan prim yapmış olacaktı belki de. şimdi o farkı kendi cebinizden karşılayacaksınız. bir model yılı için 40 50 bin tl vermek... sağlık olsun

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
hocam o kadar yazıyoruz eldeki aracı satmayın diye
emoji17.png
sıfır araç için kapora verip sıraya yazılacaktınız. aracınız bayiye gelince siz de aracınızı satılığa çıkarırdınız ve araç eminim 3 4 saat içinde satılırdı. aracı sattıktan sonra gider yeni aracınızı alırdınız. yeni araç gelene kadar sanırım sizi eski araç 40 bin tl falan prim yapmış olacaktı belki de. şimdi o farkı kendi cebinizden karşılayacaksınız. bir model yılı için 40 50 bin tl vermek... sağlık olsun

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Eğer anlaştığım fiyattan alabilirsem fark eden birşey olmayacak. Zaten aldığım araç da kısa süre içinde epey zamlanacak. Bu durumda zarar yok şimdilik.

Aracınız
Civic FC5 2020
Eğer anlaştığım fiyattan alabilirsem fark eden birşey olmayacak. Zaten aldığım araç da kısa süre içinde epey zamlanacak. Bu durumda zarar yok şimdilik.
Millet kurt gibi bekliyor bayilerde araç düşsede bu fiyatlardan alabilsek diye. Dolayısıyla zaman kazanmak açısından bence doğru hareket oldu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Durum aslında şöyle;
Bu gün sıfır almak isteyenlere bayiler Ekim - Kasım diyor. Ekim - Kasım içinde fiyat garantisi yok.
İnsanlar Eylül de araç teslim almak için Haziran ayından sıraya girdiler. Sıraya girdiklerinde bayiler 200 binin altında fiyat veriyordu. Eylüle gelindiğinde fiyatlar 230 lara yaklaştı. Bu durumda bütçesi olmayanlar bu günlerde almaktan vazgeçiyor. Onlardan biri muhtemelen bana kalmış olacak.
Sattığım araç 8000 km deydi. Şimdi sarı sitede insanlar ortalama 250 bin fiyat yazıyor makyajlı 2019 Eco Elegance için. Dolayısıyla alan arkadaş da bu durumdan kar etti.
Maalesef piyasanın durumu böyle.
Haziran 15 te yazıldım eylül 10 da gelir denildi bugün tekrar konuştum satış danışmanı ile haftasonu çok yoğun geçti dedi gerisini siz düşünün 3 aydır bir tane iptal olmadı bayide beklemeye devam

Aracınız
Honda CRV
Haziran 15 te yazıldım eylül 10 da gelir denildi bugün tekrar konuştum satış danışmanı ile haftasonu çok yoğun geçti dedi gerisini siz düşünün 3 aydır bir tane iptal olmadı bayide beklemeye devam

açıkçası boşa düşse bile müşteriye vereceklerini sanmıyorum. eşe doşta daha sonra +3-5 k fazla veren galerilere verirler. Belki yanlış düşünüyorumdur ama durum malesef böyle. %80 lik ötv dilimine girincede herkes bayiye gittiği gibi beklemeden araç bulacaktır.

Geri