Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar bu Honda.com daki liste fiyatları geçersiz diyor Hondapark plaza. Şu an burdayım yakıt pompası değişiyor. Showrooma bakayım dedim satıldı araçlar hep dedi buradaki arkadaş. Kırmızı hatchback var burda bitane 1.5 ivtec turbo, bu da satıldı mı dedim, yok o satılık şu an 350 bin TL dedi evet yanlış okumadınız 350 bin tl. Söyledim liste fiyatı böyle diye, güncellenecek falan dedi bilginize.

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

18' Honda Civic RS (Kırmızı)
18' Honda Civic Sport Plus (Füme)

Aracınız
Civic FC5 2019
Piyasada her ürün zamlandı. Haliyle hammadde dr ciddi zam gördü. Tek atmayan vatandaşın geliri. Buda direk alım gücü olarak adlandırılıyor. Alım gücümüz ülke olarak diplerde.Para olanda gene var zaten. Onlarda sıkıntı yok. Basit örnek 6 ay önce bir kutu eldiven 20 tl ,şimdi 70 tl. Makarna mesela 6 ay önce 2 tl lerde markaya göre değişiyor bazen. Şuan 3 tl den fazla. Bu her üründe böyle. %50den fazla zam gördü hemen hemen her ürün. Tek artmayan kazanç oldu. Sandalye üreticisi bile hammadde de sıkıntı yaşıyorum diyor. Halbuki ne var. Bir demir bir sünger. Çerçeveli geniş düşünmek lazım . Bundan 1 yıl önce galerici 100 bin tl ye orta segment 4 arabayı sermaye yapıyordu. Şimdi 350 bin tl lazım. 4 arabayı saklasaydı kâr mı etmiş olacaktı. Yoksa paranın alım gücünümü korumuş olacaktı.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bundan 1 yıl önce galerici 100 bin tl ye orta segment 4 arabayı sermaye yapıyordu. Şimdi 350 bin tl lazım. 4 arabayı saklasaydı kâr mı etmiş olacaktı. Yoksa paranın alım gücünümü korumuş olacaktı.

geçen gün bir galericiyle poligonda karşılaştım, adamla ayak üstü muhabbete başladık, diyor ki ; ben sadece kia sportgate alıp satıyorum dedi, başka hiç bir araba al sat bakmıyorum dedi. Dükkanımda her zaman 10 tane aracım olurdu bunları sürekli satıp yerine koyardım, ana sermayem hep 10 arabaydı dedi. Bu sene o kadar kar ederek araç sattığım halde, şimdi dükkanımda ki araç sayım 6 adete düştü dedi. Ben şimdi karmı ettim zarar mı ettim diye sitem ediyordu. Adam 10 aracını hiç satmadan elde tutsa en azından parasının alım gücünü koruyacaktı. Ama al sat yaparak eldeki sattıgı araçları piyasası artığı için tekrar yerine koyamayınca mecburen 6 adete indi. zarardasın dedim :)

Aracınız
Civic FC5 2019
geçen gün bir galericiyle poligonda karşılaştım, adamla ayak üstü muhabbete başladık, diyor ki ; ben sadece kia sportgate alıp satıyorum dedi, başka hiç bir araba al sat bakmıyorum dedi. Dükkanımda her zaman 10 tane aracım olurdu bunları sürekli satıp yerine koyardım, ana sermayem hep 10 arabaydı dedi. Bu sene o kadar kar ederek araç sattığım halde, şimdi dükkanımda ki araç sayım 6 adete düştü dedi. Ben şimdi karmı ettim zarar mı ettim diye sitem ediyordu. Adam 10 aracını hiç satmadan elde tutsa en azından parasının alım gücünü koruyacaktı. Ama al sat yaparak eldeki sattıgı araçları piyasası artığı için tekrar yerine koyamayınca mecburen 6 adete indi. zarardasın dedim :)
Tamda bunu diyorum işte. Para o kadar hızlı değer kaybetti ki esnaf yetişemedi bile.

Aracınız
Civic FB7 2013
Bu ilana yorumunuz nedir arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200930-165754.jpg
    Screenshot_20200930-165754.jpg
    103.4 KB · Görüntüleme: 154
Geri