Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
An itibariyle elazığ bayisinden elegance icin 260 executive için 275 bin lira fiyat aldım.500 lira dahi indirim yapmadılar.Ben hayatımda bu kadar tok satıcı bir bayi görmedim.
Merhaba arkadaşlar
Eylül 30 da sedan Elegance ECO sahibi olarak aranıza katıldım.istanbul 245bin.çarşamba aldım, Perşembe 11bin zam gelmiş

İbrahim

Aracınız
Civic FC5 2020
Haziran sonu 1.5 turbo exe.+ için başvuru yaptım. O zaman aksesuar dahil 240,5 k fiyat verdiler Antalya da. Eylül 10 da telefon açtı satış temsilcisi arkadaş elegance istersen haftaya gelen bir araç var dedi. Aradığı zaman aksesuar dahil exe.+ 306k ve elegance 243 k (araç fiyatı 225,5k + aksesuar 13,5k + ses izolasyonu ve kaput filmi 4k) fiyat verdiler. Aradaki fark 63 k olduğu için ne yapalım şeridi kendimiz takip ederiz dedim ve 18 Eylül de toplam 243k vererek aracı aldım. 1 Ekim itibariyle aracın aksesuarsız fiyatı 282,8k olmuş. Bu arada aksesuar ve izalasyona da zam geldiğini söylediler. Bugün alsan 303 k dediler. İyi ki de almışız diyorum. Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim..

Aracınız
Civic FC5 2020
Gördüğünüz gibi aracı ne kadar erken aldıysanız o kadar kardasınız bu piyasada.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Honda için artık türkiye bitti. 1.6 atmosferik için kullanıcıya sadece artık iki seçenek sunuyorlar ve bayilerede her türlü yetkiyi vermişler. Türkiye fabrikası 2021 yaz sonu üretimi bitirdiğinde buna paralel olarak bir çok bayide kapanacaktır. Yurtdışından ucuk fiyatlara gelen araçları zannetmiyorum kolay kolay satabileceklerini.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda için artık türkiye bitti. 1.6 atmosferik için kullanıcıya sadece artık iki seçenek sunuyorlar ve bayilerede her türlü yetkiyi vermişler. Türkiye fabrikası 2021 yaz sonu üretimi bitirdiğinde buna paralel olarak bir çok bayide kapanacaktır. Yurtdışından ucuk fiyatlara gelen araçları zannetmiyorum kolay kolay satabileceklerini.
Bu fiyat artışları sadece Honda'ya özgü olsaydı dediğiniz doğru olabilirdi ancak bütün otomobillerde bu fahiş yükseliş var. Honda bu koşullarda diğer firmalara nazaran daha az bile artış yaptı denebilir. Avrupa markaları hepten uçtu.
Honda'nın uzakdoğu pazarında sattığı ancak Türkiye fabrikası nedeniyle sonradan satıştan çektiği Brio ve City gibi ucuz modelleri de mevcut, bence 2021 sonrası Civicle birlikte bu modelleri de ülkemizde getirecekler, muhtemelen CRV ile Civic Honda'nın üst sınıf araçları olarak devam edecek.

Geri